X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Sukces Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Irlandii

17.01.2020 19:20
Irlandzka Polonia już po raz 15. przyłączyła się do kwestowania. W Dublinie i innych miastach Zielonej Wyspy zebrano łącznie 135 tysięcy euro na rzecz organizacji Jurka Owsiaka. 
Audio
  • Sukces WOŚP w Irlandii. Audycja Laury Barszczewicz i Katarzyny Dziewy [posłuchaj]
Sztab WOŚP 2020  w Irlandii
Sztab WOŚP 2020 w IrlandiiFoto: Maciej Gawliński

12 stycznia odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to prowadzona od lat, zakrojona na szeroką skalę, akcja charytatywna. Z roku na rok zwiększa się jej zasięg, obecnie obejmuje już niemal cały świat. 120 tysięcy wolontariuszy zbierało datki, by rozliczyć je w 1700 sztabach Orkiestry.

Irlandzka Polonia już po raz 15. przyłączyła się do kwestowania. W Dublinie i innych miastach Zielonej Wyspy zebrano łącznie 135 tysięcy euro na rzecz organizacji Jurka Owsiaka. 

O niezwykłej pracy wolontariuszy oraz przebiegu tegorocznego finału WOŚP opowiada Krystian Brzezowski, koordynator mediów z Dublina. 

Na program "Irlandzkie osobliwości" zapraszają Laura Barszczewicz i Katarzyna Dziewa

Zobacz więcej na temat: Polonia Irlandia WOŚP