Section50

Powrót

Katar 2022
Section06

Katar 2022: Francja - Polska. "Spokojnie, to tylko Katar", wyjątkowa analiza gry Polaków [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2022 18:05
Reprezentacja Polski na 1/8 finału zakończyła rywalizację w mistrzostwach świata w Katarze. Polacy w fazie grupowej grali z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Po każdym z tych spotkań, w wyjątkowym studio pomeczowym "Spokojnie, to tylko Katar", analizowaliśmy grę Biało-Czerwonych. Ostatnie studio, którego gospodarzem była radiowa Jedynka, odbyło się po meczu Francja - Polska. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu Spokojnie, to tylko Katar
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu "Spokojnie, to tylko Katar"Foto: PR

Polskie Radio - oficjalny nadawca radiowy Mistrzostw Świata Katar 2022 - zaprasza na transmisje i relacje z mundialu. W Katarze są nasi sprawozdawcy Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Katar 2022 <<<

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał kapitan kadry Robert Lewandowski. 

Drugim rywalem Biało-Czerwonych była Arabia Saudyjska - Polacy wygrali 2:0.

Ostatnim grupowym starciem był mecz z Argentyną, który Polacy przegrali 0:2, ale awansowali do fazy pucharowej mundialu, a Wojciech Szczęsny obronił rzut karny którego egzekutorem był Leo Messi. 

W 1/8 finału Polacy ambitnie walczyli z Francją, ale po bardzo dobrym meczu przegrali 1:3. 

Katar 2022. Francja - Polska. Specjalne pomeczowe studio w Polskim Radiu

- Tak mogłoby brzmieć zalecenie lekarza, ale to nazwa naszego wyjątkowego, jedynego takiego studia pomeczowego. Będziemy spotykać się z państwem po każdym meczu polskiej reprezentacji w Katarze - zapowiadał przed pierwszym studiem "Spokojnie, to tylko Katar" Daniel Wydrych z radiowej Jedynki, współprowadzący studia.

W pierwszych odsłonach studia naszymi gośćmi byli niezwiązani na co dzień z piłką nożną artyści - Andrzej Mastalerz, Marek Wiernik czy Marek Dutkiewicz. Ostatnie studio odbyło się w niedzielę 4 grudnia, tuż po zakończeniu meczu Francja - Polska, którego stawką był ćwierćfinał mundialu w Katarze. 

Bartosz Goluch, dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl przedstawił pomeczowe analizy

Nasz redakcyjny kolega Bartosz Goluch, tak jak to miało miejsce po pierwszym, drugim i trzecim meczu Biało-Czerwonych na mundialu, przeprowadził analizę wydarzeń pojedynku z mistrzami świata.  

"Spokojnie, to tylko Katar" po meczu Francja - Polska >>> OGLĄDAJ

embed:


***

Studio po meczu Polska - Argentyna:


***

Studio po meczu Polska - Arabia Saudyjska:

****


Studio po meczu Meksyk - Polska:

Reprezentacja Polski na MŚ Katar 2022

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 potrwają do 18 grudnia. Tegoroczna rywalizacja jest ostatnim mundialem, w którym występują 32 drużyny. Na kolejnym turnieju, w 2026 roku, o Puchar Świata FIFA zagra 48 reprezentacji narodowych.

Faza grupowa zakończyła się 2 grudnia, 3-6 grudnia to terminy spotkań 1/8 finału, terminy ćwierćfinałów to 9-10 grudnia, półfinały zostaną rozegrane 13 i 14 grudnia, mecz o trzecie miejsce - 17 grudnia, a mistrza globu poznamy dzień później.

Section07
Section51

sponsor


partner

Section52