Polskie Radio
Section05
reprezentacja Meksyku

"Spokojnie, to tylko Katar". Analiza po meczu z Francją

Reprezentacja Polski na 1/8 finału zakończyła rywalizację w mistrzostwach świata w Katarze. Polacy w fazie grupowej grali z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Po każdym z tych spotkań, w wyjątkowym studio pomeczowym "Spokojnie, to tylko Katar", analizowaliśmy grę Biało-Czerwonych. Ostatnie studio, którego gospodarzem była radiowa Jedynka, odbyło się po meczu Francja - Polska. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Katar 2022 SPORT Piłka nożna reprezentacja Meksyku

Polska w 1/8 finału MŚ w Katarze [Tabela grupy C]

Reprezentacja Polski rozpoczęła udział w mistrzostwach świata w Katarze od bezbramkowego remisu z Meksykiem, potem Biało-Czerwoni pokonali 2:0 Arabię Saudyjską, a w ostatnim meczu grupowym przegrali 0:2 z Argentyną. Biało-Czerwoni jednak awansowali do 1/8 finału. Jak wygląda ostateczna klasyfikacja w grupie C?
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Arabii Saudyjskiej reprezentacja Argentyny reprezentacja Meksyku

"Spokojnie, to tylko Katar". Komentarze po meczu z Argentyną

Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W środę 30 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Argentyna wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem będzie radiowa Jedynka. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski Katar 2022 SPORT Piłka nożna reprezentacja Meksyku