Section50

Powrót

Katar 2022
Section06

Katar 2022: Polska - Arabia Saudyjska. "Spokojnie, to tylko Katar", wyjątkowa analiza gry Polaków [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2022 18:00
Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W sobotę 26 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Arabia Saudyjska, odbyło się wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem był Daniel Wydrych z radiowej Jedynki. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu Spokojnie, to tylko Katar
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu "Spokojnie, to tylko Katar"Foto: PR

Polskie Radio - oficjalny nadawca radiowy Mistrzostw Świata Katar 2022 - zaprasza na transmisje i relacje z mundialu. W Katarze są nasi sprawozdawcy Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Katar 2022 <<<

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał kapitan kadry Robert Lewandowski. Drugim rywalem Biało-Czerwonych była Arabia Saudyjska - Polacy wygrali 2:0.

MECZ POLSKA - ARABIA SAUDYJSKA - RELACJA 

Polska - Arabia Saudyjska. Specjalne pomeczowe studio w Polskim Radiu

- Tak mogłoby brzmieć zalecenie lekarza, ale to nazwa naszego wyjątkowego, jedynego takiego studia pomeczowego. Będziemy spotykać się z państwem po każdym meczu polskiej reprezentacji w Katarze - zapowiada Daniel Wydrych z radiowej Jedynki, współprowadzący studia.

Za nami już pierwsze studio, które można było oglądać po meczu z Meksykiem, w którym nasz gość, znany kompozytor i autor tekstów Marek Dutkiewicz w poetyckim stylu określił postawę Biało-Czerwonych mianem "umiarkowanego triumfu myśli trenerskiej" Czesława Michniewicza.

26 listopada po meczu Polska - Arabia Saudyjska oglądaliśmy drugą odsłonę studia.

Byli wspaniali goście niezwiązani zawodowo z piłką nożną. Statystyki, komentarze, incydenty i kontrowersje. 

Bartosz Goluch, dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl przedstawił pomeczowe analizy

Nasz redakcyjny kolega Bartosz Goluch, tak jak to miało miejsce po pierwszym meczu Biało-Czerwonych na mundialu, przeprowadzi analizę wydarzeń pojedynku Polska - Arabia Saudyjska. 


Studio pomeczowe w mediach społecznościowych

"Spokojnie, to tylko Katar" oglądaj - na YouTubie Polskiego Radia oraz na Facebooku.

****


Gośćmi pierwszego odcinka byli: Marek Dutkiewicz, Andrzej Mastalerz i Marek Wiernik. 

Studio po meczu Meksyk - Polska:

Reprezentacja Polski na MŚ Katar 2022. Kiedy i z kim zagra kadra?

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. 26 listopada Biało-Czerwoni zmierzą się z Arabią Saudyjską (14.00 - Ar-Rajjan), a 30 listopada - z Argentyną (20.00 - Doha).

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia. Tegoroczna rywalizacja będzie ostatnim mundialem, w którym wystąpią 32 drużyny. Na kolejnym turnieju, w 2026 roku, o Puchar Świata FIFA zagra 48 reprezentacji narodowych.

Faza grupowa potrwa do 2 grudnia, 3-6 grudnia to terminy spotkań 1/8 finału, terminy ćwierćfinałów to 9-10 grudnia, półfinały zostaną rozegrane 13 i 14 grudnia, mecz o trzecie miejsce - 17 grudnia, a mistrza globu poznamy dzień później.

Section07
Section51

sponsor


partner

Section52