Section50

Powrót

Katar 2022
Section06

Katar 2022: Polska - Argentyna. "Spokojnie, to tylko Katar", wyjątkowa analiza gry Polaków [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2022 20:00
Reprezentacja Polski rozpoczęła grę na Mistrzostwach Świata Katar 2022 od meczu z Meksykiem, Arabia Saudyjska była drugim rywalem. W środę 30 listopada, tuż po zakończeniu meczu Polska - Argentyna wyjątkowe studio pomeczowe "Spokojnie, to tylko Katar", którego gospodarzem będzie radiowa Jedynka. Oprócz gości specjalnych, w studiu dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl. Bartosz Goluch. 
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu Spokojnie, to tylko Katar
Bartosz Goluch z redakcji sportowej portalu PolskieRadio24.pl będzie analizował mecze reprezentacji Polski na mundialu w Katarze w studiu "Spokojnie, to tylko Katar"Foto: PR

Polskie Radio - oficjalny nadawca radiowy Mistrzostw Świata Katar 2022 - zaprasza na transmisje i relacje z mundialu. W Katarze są nasi sprawozdawcy Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

>>> Zobacz nasz serwis specjalny na mundial - Katar 2022 <<<

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. W drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał kapitan kadry Robert Lewandowski. Drugim rywalem Biało-Czerwonych była Arabia Saudyjska - Polacy wygrali 2:0. Ostatnim grupowym starciem był mecz z Argentyną, który Polacy przegrali 0:2, ale awansowali do fazy pucharowej mundialu.

Polska - Argentyna. Specjalne pomeczowe studio w Polskim Radiu

- Tak mogłoby brzmieć zalecenie lekarza, ale to nazwa naszego wyjątkowego, jedynego takiego studia pomeczowego. Będziemy spotykać się z państwem po każdym meczu polskiej reprezentacji w Katarze - zapowiadał Daniel Wydrych z radiowej Jedynki, współprowadzący studia.

Bartosz Goluch, dziennikarz portalu PolskieRadio24.pl przedstawił pomeczowe analizy

Nasz redakcyjny kolega Bartosz Goluch, tak jak to miało miejsce po pierwszym i drugim meczu Biało-Czerwonych na mundialu, przeprowadził analizę wydarzeń pojedynku Polska - Argentyna. Polska - Argentyna. Studio pomeczowe w mediach społecznościowych

"Spokojnie, to tylko Katar" oglądaj - na YouTubie Polskiego Radia oraz na Facebooku.


***

Studio po meczu Polska - Arabia Saudyjska:

****


Gośćmi pierwszego odcinka byli: Marek Dutkiewicz, Andrzej Mastalerz i Marek Wiernik. 

Studio po meczu Meksyk - Polska:

Reprezentacja Polski na MŚ Katar 2022. Kiedy i z kim zagra kadra?

W swoim pierwszym spotkaniu grupy C reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. 26 listopada Biało-Czerwoni pokonali Arabię Saudyjską a 30 listopada mecz z Argentyną (20.00 - Doha).

XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 odbędą się w dniach 20 listopada - 18 grudnia. Tegoroczna rywalizacja będzie ostatnim mundialem, w którym wystąpią 32 drużyny. Na kolejnym turnieju, w 2026 roku, o Puchar Świata FIFA zagra 48 reprezentacji narodowych.

Faza grupowa potrwa do 2 grudnia, 3-6 grudnia to terminy spotkań 1/8 finału, terminy ćwierćfinałów to 9-10 grudnia, półfinały zostaną rozegrane 13 i 14 grudnia, mecz o trzecie miejsce - 17 grudnia, a mistrza globu poznamy dzień później.

Section07
Section51

sponsor


partner

Section52