X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Parlament
Section01

Sejm przyjął sprawozdanie NIK z wykonania budżetu za 2008 rok i udzielił absolutorium rządowi

migracja
migrator migrator 17.07.2009

Przeciwne były partie opozycyjne - Prawo i Sprawiedliwość oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej, przegłosowane jednak zostały przez koalicję. Za zagłosowało 236 posłów, przeciw 180.

Przeciwne były partie opozycyjne - Prawo i Sprawiedliwość oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej, przegłosowane jednak zostały przez koalicję. Za zagłosowało 236 posłów, przeciw 180.

W środę podczas sejmowej debaty realizację zeszłorocznego budżetu skrytykował PiS. Wiceprezes Aleksandra Natalli-Świat wyjaśniała, że kryzys gospodarczy nie jest wytłumaczeniem dla złej sytuacji finansów publicznych. Wskazała także na rosnące problemy ze ściągalnością podatków, w czym największy udział miały podatki pośrednie i PIT.

Krytycznie do wykonania budżetu za 2008 rok odnosił się również Sojusz Lewicy Demokratycznej. Poseł Marek Wikiński powołując się na ekspertyzę dokonaną przez profesora Krzysztofa Rybińskiego z SGH, podkreślał brak zgodności z wizją i strategią kraju, jakość komunikacji w relacji informacja-zarządca i możliwość oceny efektywności wydatków.

Tymczasem posłowie koalicyjni, broniąc wykonania budżetu, powoływali się na pozytywne opinie sejmowych komisji i Najwyższej Izby Kontroli. Wyjaśniali też, że budżet przygotowany został  w zupełnie innych warunkach gospodarczych.

Section02
Section03
Section04