X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Undergroundowa kolekcja Janusza Chabiora

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 00:00
Gościem Artura Orzecha w "Prywatnej kolekcji" był wybitny aktor filmowy i tetralny, który zaskoczył wytrawnym i buntowniczym gustem muzycznym.
Audio

"Trójkowicze" słyszeli go ostatnio w naszej porannej powieści "Triumf owiec. Thriller a zarazem komedia filozoficzna” Leonie Swann; widzieli - w kultowym teledysku Projektu Warszawiak, gdzie wybitny aktor towarzyszy Łukaszowi Garlickiemu-syrence.

Janusz Chabior rozpoczął karierę dobre 20 lat temu. Od 2006 roku aktor związany jest z TR Warszawa, realizując równolegle znakomite role filmowe, m.in. w "Matce Teresie od kotów" i "Różyczce". Nietuzinkowa powierzchowność uczyniał zeń specjalistę od "typów spod ciemnej gwiazdy": w serialu "Odwróceni" zagrał "Ryśka", czyli telewizyjne alter ego pruszkowskiego gangstera "Krzysia".

Niemniej mroczne okazują się muzyczne preferencje Janusza Chabiora. W "Prywatnej kolekcji" zabrzmiała muzyka takich klasyków undergroundu, jak Dead Kennedys,
Flaming Lips, The Kills czy The Pixies. Ale nie zabrakło też miejsca dla meta-kabaretoych Tiger Lillies (z Leningrad), duńskiego Shocking Blue czy starej, polskiej Siekiery.

Aby dowiedzieć się szczegółów, wystarczy kliknąć ikonę dźwięku "Undergroundowa kolekcja Janusza Chabiora" w boksie "Posłuchaj" po prawej stronie.

Audycji "Prywatna kolekcja" słuchać można na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o godz. 14.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Owce wróciły do Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2011 08:20
"Triumf owiec. Thriller a zarazem komedia filozoficzna” Leonie Swann to nasza nowa powieść w paśmie porannym! Zapraszamy od 7 lutego, od poniedziałku do piątku, o 11.50.
rozwiń zwiń