X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Alexander Hacke & Danielle De Picciotto w Łodzi!

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 13:36
17 maja w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpią Alexander Hacke (basista i współzałożyciel legendarnego niemieckiego zespołu Einstürzende Neubauten) oraz Danielle De Picciotto z wyjątkowym przedstawieniem "The Ship Of Fools".
Alexander Hacke & Danielle De Picciottofot. Fundacja Art Industry
Para niezwykłych artystów żegluje w magicznym świecie ...głupoty. "The Ship Of Fools" to przedstawienie wyreżyserowane przez basistę i współzałożyciela legendarnego niemieckiego zespołu Einstürzende Neubauten, Alexandra Hacke oraz Danielle De Picciotto, artystkę video i grafika, współpracującą od wielu lat m.in. właśnie z Einstürzende Neubauten. Przedstawienie i muzyka bazuje na motywach noweli "Narrenschiff" (Statek Głupców) Sebastiana Branta z 1494 roku. Za pomocą języka, obrazów i muzyki  Hacke i De Picciotto, 500 lat później przedstawiają ludzkie życie jako bezmyślną podróż przez morze grzechów i nałogów. Podróż, dla której paliwem są chciwe żądze i płonne nadzieje. Oto mroczna wizja człowieka na krawędzi upadku, skazanego na potępienie. W Polsce artyści wystąpią 17 maja w Łodzi w klubie Wytwórnia - promotorem koncertu jest Fundacja Art Industry, wsparcia udzielił Goethe Institut w Warszawie.

17 maja 2009, Łódź, klub Wytwórnia, godz. 19.00

Ceny biletów podamy wkrótce.


http://www.wytwornia.pl
http://loveindustry.pl
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak