X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Weterani hip-hopu wiecznie żywi

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2010 15:00
Koncerty Public Enemy w dalszym ciągu porażają witalnością.

Zespół Public Enemy powstał w połowie lat 80. Został założony przez Chucka D., który przyjął propozycję współpracy z Rickiem Rubinem (ówczesnym szefem wytwórni Def Jam). Pierwsza płyta zespołu "Yo! Bum Rush the Show" ukazała się w roku 1987. Obecnie grupa ma ich na swym koncie jedenaście, z których trzy pokryły się wielokrotnie platyną, a kolejne trzy i cztery single – złotem. Od początku swego istnienia grupa poruszała kontrowersyjne, polityczne tematy. Tak jest zresztą do dziś, czego przykładem może być choćby utwór "Say It Like It Really Is" z ostatniej ich płyty, czy publiczne wypowiedzi członków grupy przeciwko prezydentowi Barackowi Obamie.

Po latach muzycznej działalności Public Enemy nadal nie zamierza zwolnić. Każdym kolejnym albumem zespół wytycza muzyczne i technologiczne trendy, wprowadzając rap w przyszłość, nie zapominając równocześnie o jego muzycznych korzeniach. Do dzisiaj zespół odbył blisko 60 tras koncertowych, dając ponad 1300 koncertów dla fanów w 45 krajach.

W ramach nowej jubileuszowej światowej trasy koncertowej podsumowującej 20. lecie istnienia zespołu Public Enemy zwita jeszcze w tym miesiącu do Polski. Koncert odbędzie się 29 października w Warszawie, w klubie Stodoła. Public Enemy wystąpią w oryginalnym składzie.


29 X 2010, godz. 18:00
Klub Stodoła, ul.Batorego 1
Warszawa

Ceny biletów: 143 zł

Public Enemy, „Say It Really Is”:

(JM)

Zobacz więcej na temat: Warszawa POLSKA

Czytaj także

O.S.T.R. - "O.C.B."

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2009 10:47
Dziesiąta, jubileuszowa płyta pierwszego rapera Rzeczypospolitej miała być i jest wielkim wydarzeniem. "O.C.B." to kolejny dowód stałego rozwoju i dojrzewania łodzianina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Method Man znów w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2010 17:11
Gwiazda hip-hopu zagra 31 marca w stołecznym klubie Stodoła.
rozwiń zwiń