X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Nowa składanka przebojów "Lata z radiem"

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 14:15
30 lipca na rynku ukazała się druga płyta wydawana przez Polskie Radio w związku z tegoroczną audycją oraz trasą koncertową Lata z Radiem. Znalazły się na niej największe przeboje audycji "Lata z radiem".
Okładka płyty Lato z radiem 2012 vol.2
Okładka płyty "Lato z radiem 2012" vol.2Foto: PR

Album towarzyszył najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz kolejnym koncertom "Lata z Radiem" w sierpniu tego roku.
Na płycie znalazły się wielkie przeboje audycji "Lato z radiem", m.in.: "Delilah" w wykonaniu jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej XX wieku – Toma Jones’a , "Moi Danser" w wykonaniu legendy francuskiej piosenki  Dalidy, "Moonlight Shadow" Mike’a Oldfield’a – utwór, który po nagraniu w 1983 roku trafił na czołówki list przebojów w całej Europie, czy "Oh L’Amour" zespołu Erasure, zwanego przez Brytyjczyków "fabryką przebojów".

>>>Kup płytę "2012 Lato z Radiem" vol.1

Wśród polskich utworów znajdziemy na płycie m.in.: nowe nagranie zespołu Enej pt. "Skrzydlate ręce", niezwykłe, przebojowe nagranie Małgorzaty Ostrowskiej i Marka Jackowskiego pt. "Po niebieskim niebie", premierowy utwór Olka Klepacza pt. "Tschenstochau", który znajdzie się na planowanej na jesień br. nowej płycie Polskiego Radia, czy "Spiekota" – utwór  nagrany w wersji reggae przez zespół De Mono, pochodzący z płyty Polskiego Radia pod tym samym tytułem. A ponadto na płycie znakomite zespoły: Kombii, Maleo Reggae Rockers, Budka Suflera, Bajm, Blue Cafe, IRA i Artur Gadowski.

Płytę zamyka utwór "Przyjaciele po to są" w wykonaniu Bogusława Meca – to hołd oddany artyście, który w przeszłości bardzo często gościł na antenie "Lata z Radiem".