X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Paul McCartney w Polsce! Zagra na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 10:33
To już pewne. Legenda muzyki Paul McCartney, wystąpi 22 czerwca w Warszawie. Informację o koncercie na Stadionie Narodowym potwierdził na Facebooku.
Koncert Paula McCartney z okazji jubileuszu Królowej Elżbiety II
Koncert Paula McCartney z okazji jubileuszu Królowej Elżbiety IIFoto: PAP/EPA/TOBIAS HASE

Eks-Beatles zawita do naszego kraju w ramach światowej trasy "Out there!". Paul McCartney ma na niej wykonywać największe swoje solowe przeboje, ale także hity zespołów Wing i oczywiście The Beatles.

Prawdopodobnie będą też nowe utwory z płyty, nad którą obecnie artysta pracuje. Fani muszą być przygotowani na trzygodzinne show.


Najtańsze bilety na ten koncert mają kosztować 242 złote, najdroższe - 1100. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w piątek 22 marca.

Paul McCartney jest najważniejszym żyjącym kompozytorem i wykonawcą muzyki pop, najbogatszym gwiazdorem – z majątkiem szacowanym na blisko 700 milionów funtów. Bez niego nie byłoby The Beatles, gdzie śpiewał i grał na kilku instrumentach. W badaniu Creators Synectics został uznany za jednego ze stu żyjących geniuszy. Jest też wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako muzyk i kompozytor, który otrzymał najwięcej złotych płyt i sprzedał najwięcej albumów w historii.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Do tej pory Polskę odwiedził tylko jeden z dawnych Beatlesów. Perkusista Ringo Starr  w 2011 roku  wystąpił w Warszawie.

IAR, tj

Czytaj także

Wielki koncert w Londynie. Dla Elżbiety II

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 07:04
Około 10 tys. osób na żywo, 250 tys. na telebimach, a ponad milion w telewizji, wysłuchało koncertu przed przed Pałacem Buckingham z okazji diamentowego jubileuszu brytyjskiej monarchini.
rozwiń zwiń