X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Kolędujcie z Polskim Radiem - nasze nowe kanały internetowe

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2011 00:00
Przygotujcie się do Świąt z Toni Braxton, Ringo Starrem, Ewą Bem oraz Kayah. Słuchajcie "Piosenek świątecznych" oraz "Polskich kolęd" tylko na moje.polskieradio.pl.

Urokom świątecznej tematyki nie oparł się ani były Betales ("Winter Wonderland"), ani gwiazda R&B ("Snowflakes Of Love"), ale też Roy Orbison, Ashanti, czy zespół No Doubt. Najpiękniejsze bożonarodzeniowe przeboje ostatniego półwiecza znajdziecie Państwo w nowym kanale internetowym Polskiego Radia "Piosenki świąteczne".

Zwolennikom bardziej tradycyjnego repertuaru polecamy natomiast "Polskie kolędy". "Lulajże Jezuniu" śpiewa dla nas Urszula Sipińska, "Oj maluśki" Edyta Górniakl, a "Cichą noc" Krzystzof Krawczyk. Nowoczesne, ale zawsze utrzymane w dobrym guście interpretacje polskich kolęd i pastorałek znajdziecie Państwo na moje.polskeradio.pl.

Zapraszamy!