X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Lilly Hates Roses: nasza historia jest bardzo krótka

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2013 14:51
- Zaraz jak utwór "Youth" pojawił się w internecie za pośrednictwem naszego Facebooka, którego wtedy śledziły 3 osoby, od razu dostaliśmy propozycję wydawnictwa. Dalej to się potoczyło bardzo, bardzo szybko - opowiada Kamil Durski, który z Kasią Golomską tworzy Lilly Hates Roses.
Audio
  • Lilly Hates Roses: nasza historia jest bardzo krótka (Lista Osobista/Trójka)
Lilly Hates Roses
Lilly Hates RosesFoto: Sony Music/ Tomasz S. Pasiek

Poznańsko-toruński duet gościł w "Liście Osobistej" Piotra Metza. Muzycy opowiadali jak powstał pomysł na Lilly Hates Roses oraz jak szybko za sprawą pierwszej nagranej piosenki zwrócili na siebie uwagę całego świata. - Wszystko jest zupełnie magiczne to, co się dzieje dookoła - przekonuje Kasia Golomska.
Sesja nagraniowa debiutu Lilly Hates Roses - "Something to happen" - również nie trwała długo i przebiegała spokojnie. - To zasługa Macieja Cieślaka, który nagrał nas takimi, jakimi jesteśmy. Wizja Macieja i nasza na tę płytę była bardzo podobna - opowiada Kamil Durski.


Jak przekonują Kasia i Kamil siła Lilly Hates Roses to muzyczny eklektyzm i jak na razie nie planują nic zmieniać. - Na tym etapie dajemy sobie radę we dwójkę i jest super - wyjaśnia Kamil. Album "Something to Happen” ukaże się 30 lipca.

"Lista Osobista" na antenie Trójki w każdą sobotę od godz. 19 do 22.

(ed)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA