X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Moja opera

Następny odcinek audycji dnia 25.09.2019 o godzinie 22:00 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

W czasie wakacji naszymi przewodnikami po świecie opery będą osoby na co dzień z nią związane – śpiewacy, dyrygenci, reżyserzy i krytycy.

Jakie opery wskażą nasi goście? Do których śpiewaków i dyrygentów mają największą słabość? Które rejestracje uważają za nieśmiertelne i ponadczasowe? O tym będzie można się przekonać w każdą letnią niedzielę o godz. 17.00. Nasze studio odwiedzą m.in.: Olga Pasiecznik, Piotr Kamiński, Łukasz Borowicz, Piotr Beczała, Tomasz Konieczny, Maciej Prus, Anna Radziejewska, Marek Weiss i Artur Ruciński. W każdej audycji krótka rozmowa z gościem-przewodnikiem oraz wybrana przez niego opera w przekroju.