X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zachwyty i kontrowersje. Finaliści Konkursu Wieniawskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 22:29
15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego wkroczył w decydującą fazę. W przeddzień IV etapu omówiliśmy w Dwójce dotychczasowe konkursowe wykonania siedmiorga finalistów.
Audio
  • Zachwyty i kontrowersje. Finaliści Konkursu Wieniawskiego (Dwójka)
Richard Lin i Bomsori Kim - tuż po ogłoszeniu listy finalistów XV Konkursu Wieniawskiego
Richard Lin i Bomsori Kim - tuż po ogłoszeniu listy finalistów XV Konkursu Wieniawskiego Foto: Towarzystwo Muzyczne im. H. Wieniawskiego

Wieniawski finaliści 1200.jpg
Znamy finalistów XV Konkursu Wieniawskiego!

Wśród tych uczestników konkursu, których - w ocenie Dwójkowych dziennikarzy - należy ocenić bardzo wysoko, znalazł się Richard Lin. - To rasowy artysta, fantastycznie panujący nad instrumentem, świetnie opanowujący stres sceniczny - wyliczał Adam Suprynowicz. - Lin gra ze stoickim spokojem, to bardzo dojrzały skrzypek - dodawał Przemysław Psikuta.

W finale konkursu pojawił się jednak, mówił Adam Suprynowicz, także skrzypek kontrowersyjny: Ryosuke Suho to muzyk, który wzbudza uczucia mieszane. Z początkiem każdego etapu mamy wrażenie, że dostaje on jakiś kredyt zaufania.

Skąd te kontrowersje wokół gry japońskiego wykonawcy? Kogo zabrakło w finale konkursu? W audycji wysłuchaliśmy również wypowiedzi jurorów nagrane tuż po ogłoszeniu listy finałowej siódemki.

***

Komentowali: Przemysław PsikutaAdam Suprynowicz

Data emisji: 19.10.2016

Godzina emisji: 21.00


jp/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

III etap Konkursu. Mozart, Bach i nerwy

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 14:38
– III etap zapowiada się bardzo interesująco. Pokaże nam prawdziwą muzykalność. A sprawdzać ją będziemy na Mozarcie – mówił Maxim Vengerov, przewodniczący jury Konkursu Wieniawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs Wieniawskiego. Osobowość kontra technika

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 22:48
- Chyba najważniejsze jest tu to, by uczestnicy konkursu przez muzykę potrafili przekazać swoją osobowość - podkreślała w Dwójce Katarzyna Budnik-Gałązka, altowiolistka, która akompaniuje skrzypkom podczas III etapu Konkursu Wieniawskiego.
rozwiń zwiń