X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koryfeusz Muzyki Polskiej - poznaj nominowanych

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2016 13:12
W Dwójce przedstawiamy sylwetki nominowanych do tegorocznych nagród polskiego środowiska muzycznego - Koryfeusz Muzyki Polskiej.
Audio
 • Marta Szoka o Karolu Mossakowskim nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w Kategorii Debiut Roku (Poranek Dwójki)
 • Jerzy Kornowicz o Agacie Zubel nominowanej do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku (Poranek Dwójki)
 • Jerzy Knetig o Rafale Siwku nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku (Poranek Dwójki)
 • Jerzy Szczerbakow o Adamie Bałdychu nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku (Poranek Dwójki)
 • Emilia Sitarz o Dorocie Miśkiewicz nominowanej do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku (Poranek Dwójki)
 • Katarzyna Budnik-Gałązka o Łukaszu Dyczko nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Debiut Roku (Poranek Dwójki)
 • Stanisław Dybowski o Hubercie Rutkowskim nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Osobowość Roku (Poranek Dwójki)
 • Zuzanna Głowacka o Danielu Stachule nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Debiut Roku (Poranek Dwójki)
 • Tadeusz Deszkiewicz o koncercie charytatywnym "Wyśpiewać nadzieję. Gwiazdy scen operowych dla Jacka Janiszewskiego" nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Wydarzenie Roku (Poranek Dwójki)
 • Jacek Marczyński o prapremierze opery Dariusza Przybylskiego "Orphee. Tragedie lyrique en musique" w Warszawskiej Operze Kameralnej, nominowanej do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Wydarzenie Roku (Poranek Dwójki)
 • Róża Światczyńska o Konkursie Chopinowskim, nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Wydarzenie Roku (Poranek Dwójki)
 • Magdalena Łoś o otwarciu Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Wydarzenie Roku (Poranek Dwójki)
 • Joanna Wnuk-Nazarowa widowisku „JIMEK+” podczas festiwalu Solidarity of Arts nominowanym do Koryfeusza Muzyki Polskiej w kategorii Wydarzenie Roku (Poranek Dwójki)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Sodanie Chea/flickr/CC BY 2.0

Zobacz także
muzyk idzie flickr 1200.jpg
Koryfeusz Muzyki Polskiej. Równi wśród równych

Koryfeusz Muzyki Polskiej to nagroda, która powstała w 2011 roku z inicjatywy środowiska muzycznego i przez to środowisko jest przyznawana najwybitniejszym jej przedstawicielom. Nagroda jest wyróżnieniem dla osób, grup artystów i instytucji działających w obszarze różnorodnej - gatunkowo i chronologicznie - muzyki polskiej.

Koryfeusz jest przyznawany twórcom, artystom wykonawcom, muzykologom, krytykom, dziennikarzom, humanistom, badaczom, animatorom, popularyzatorom i menedżerom kultury, grupom artystów, a także instytucjom, wydarzeniom artystycznym oraz różnorodnym projektom twórczym, animacyjnym i edukacyjnym.

Nagrodę w kategoriach Osobowość Roku, Wydarzenie roku i Nagroda Honorowa przyznaje Kolegium Elektorów, w skład którego wchodzą rektorzy akademii muzycznych, uniwersytetów, dyrektorzy instytutów muzykologii, dziennikarze z mediów zajmujących się muzyką, przedstawiciele związków i organizacji branżowych, a także wszyscy laureaci dotychczas nagrodzeni nagrodą we wszystkich kategoriach. Nagrodę w kategorii Debiut Roku przyznaje się na podstawie otwartego dla wszystkich głosowania, które odbędzie się między 19 a 22 września na stronie www.koryfeusz.org.pl.

Ogłoszenie laureatów nastąpi podczas uroczystej gali 1 października, w szóstą rocznicę działalności IMiT, przypadającą w Międzynarodowym Dniu Muzyki. Uroczystość odbędzie się w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie, a jej współorganizatorem jest Program 2 Polskiego Radia.

Na transmisję gali (1.10, godz. 19.00) zapraszamy do radiowej Dwójki. Na naszej stronie internetowej będzie transmisja wideo tego uroczystego wieczoru.    

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak