X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017 15:13
Od 17 do 26 listopada w Katowicach po raz dziesiąty mierzą się młodzi dyrygenci z całego świata. Ich zmagania śledzimy w Dwójce. Zapraszamy na rozmowy, komentarze i transmisje koncertów.
Audio
  • Mirosław Jacek Błaszczyk i Marek Brzeźniak o X Międzynarodowym Konkursie Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga w Katowicach (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
  • Mirosław Jacek Błaszczyk o X Konkursie Młodych Dyrygentów im. G. Fitelberga (Poranek Dwójki)
  • Adam Rozlach o X Konkursie Młodych Dyrygentów im. G. Fitelberga (Poranek Dwójki)
  • Adam Rozlach podsumowuje I etap Konkursu im. Grzegorza Fitelberga w Katowicach (Poranek Dwójki)
  • Milena Gąsienica rozmawia z finalistami III etapu X Konkursu im. Grzegorza Fitelberga w Katowicach (Poranek Dwójki)
Bar Avni (Izrael)
Bar Avni (Izrael)Foto: mat. prom. organizatora

W czwartek (16.11) w prowadzonej przez Annę Skulską audycji "O wszystkim z kulturą" o X Międzynarodowym Konkursie Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga rozmawialiśmy z Mirosławem Jackiem Błaszczykiem (dyrektor artystyczny Konkursu i juror, dyrektor Filharmonii Śląskiej w Katowicach) oraz Markiem Brzeźniakiem (dziennikarz, redaktor biuletynu "Batuta" towarzyszącego Konkursowi).

Mirosław Jacek Błaszczyk ponownie odwiedził nas w piątek (17.11) w prowadzonym przez Pawła Siwka paśmie "Poranek Dwójki".

W czwartek (23.11) w specjalnym wydaniu "Spotkań po zmroku" Róża Światczyńska i Andrzej Sułek wraz ze swoimi gośćmi dokonali podsumowania II etapu konkursu.

W następnym dniu - w piątek (24.11) - śledziliśmy transmisje występów III etapu dyrygenckich zmagań z Filharmonii Śląskiej w Katowicach w godz. 9.30-12.45 oraz w 16.00-19.30.

Na transmisję uroczystej gali i koncertu laureatów X Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga zapraszamy do "Filharmonii Dwójki" w sobotę (25.11) w godz. 18.00-23.00. Audycję ponownie poprowadzą Róża Światczyńska i Andrzej Sułek, a w przerwie koncertu z przewodniczącym konkursowego Jury i laureatami porozmawiają Klaudia Baranowska i Beata Stylińska.

***

mc/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak