X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gala zakończenia XIX Festiwalu "Dwa Teatry-Sopot 2019"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 15:46
W poniedziałkowy wieczór poznamy zwycięzców tegorocznego Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry”. Zapraszamy na transmisję uroczystej gali.
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/Kozlik

XIX Festiwal Teatru Telewizji i Teatru Polskiego Radia "Dwa Teatry" rozpoczął się 24 maja. W festiwalowym konkursie wzięło udział 28 spektakli oraz 34 słuchowiska. Nowością tegorocznego wydarzenia jest możliwość obejrzenia przez widzów telewizyjnej Jedynki spektaklu, który otrzyma Grand Prix. Będzie ono emitowane tuż po zakończeniu gali – w poniedziałek o godz. 21.00 w paśmie Teatru Telewizji. Natomiast słuchacze będą mogli w tym samym czasie na antenie radiowej Jedynki wysłuchać utworu nagrodzonego Grand Prix konkursu radiowego.

Serwis specjalny "Dwa Teatry - Sopot 2019" >>>

***

Na transmisję Gali XIX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry” - w poniedziałek (27.05) w godz. 19.00-21.30 - zaprasza Paweł Siwek. W specjalnej audycji w godz. 21.30-22.00 zaprezentujemy rozmowy z laureatami festiwalu, które przeprowadzi Małgorzata Szymankiewicz.

Zobacz więcej na temat: Dwa Teatry
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal "Dwa Teatry – Sopot 2019" w radiowej Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:00
XIX Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" odbywa się w dniach 24-27 maja w Sopocie. Program 2 Polskiego Radia zaprosił z tej okazji na premierowe słuchowisko, rozmowy z organizatorami wydarzenia, z aktorami, a także na relacje z tego wielkiego święta radiowego i telewizyjnego teatru.
rozwiń zwiń