X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Książek laureatem nagrody Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2018 23:59
Nagroda za najlepsze wykonanie mazurków, ufundowana przez Polskie Radio dla pianisty rywalizującego w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych trafiła do rąk Krzysztofa Książka.
Krzysztof Książek
Krzysztof KsiążekFoto: Wojciech Grzędziński / NIFC

GRZEDZINSKI_Tomasz Ritter_1200.jpg
Tomasz Ritter zwycięzcą I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych

Urodzony 5 sierpnia 1992 r. pianista jest półfinalistą i laureatem dwóch nagród pozaregulaminowych XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 2005 r. kształcił się pod okiem Stefana Wojtasa, m.in. w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Obecnie uczęszcza na studia podyplomowe do Arie Vardiego w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze. Uczył się również kameralistyki u Kai i Justyny Danczowskich oraz Sławomira Cierpika. Jest laureatem II nagrody Amerykańskiego Konkursu Pianistycznego im. Paderewskiego (2013), I i II nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Chopina (2013 i 2015), III nagrody Concours International de Piano de l’Orchestre Philharmonique du Maroc (2016).

Krzysztof Książek występował m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim w Dusznikach-Zdroju. Jest stypendystą Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fundacji „Pro Musica Bona”. Otrzymał także stypendium Krystiana Zimermana. W 2016 r. ukazała się jego płyta z Koncertem e-moll Chopina (z Santander Orchestra, dyr. José Maria Florêncio). W zeszłym roku pianista wydał solową płytę z utworami Chopina.

mat. prasowe NIFC

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak