X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dyrektor Dwójki Małgorzata Małaszko-Stasiewicz z tytułem Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 14:39
W czwartek 25 października rozpoczęły się 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. Podczas uroczystości otwarcia największej imprezy w branży wydawniczo-księgarskiej w kraju tytułem Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie uhonorowana została dyrektor Programu 2 Polskiego Radia – Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.
Audio
  • Tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie dla Małgorzaty Małaszko-Stasiewicz (Wybieram Dwójkę)
Małgorzata Małaszko-Stasiewicz odbiera tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie
Małgorzata Małaszko-Stasiewicz odbiera tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w KrakowieFoto: Targi Książki w Krakowie

- Dostrzegamy, jak dużo robi Pani dla promocji naszych Targów i cieszymy się, że również w tym roku będzie Pani czynnie wspierać nasze działania. Między innymi to właśnie dzięki temu Międzynarodowe Targi w Krakowie stały się wydarzeniem niepowtarzalnym. Doceniając Pani wkład w promocję wydarzenia oraz okazane wsparcie samej idei czytelnictwa przyznajemy Pani tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie – uzasadnia wyróżnienie Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

– Wdzięczność, wzruszenie, zobowiązanie – to są słowa, które umysł wydobył jako te, które najbardziej oddają moją reakcję na wiadomość o przyznaniu wyjątkowego wyróżnienia. Mam świadomość, że włączenie mnie do grona tych, którzy pełnią – zgodnie ze słownikową definicją – szczególną misję dyplomatyczną nie jest wyłącznie gestem uznania. Rozpoczyna nowy etap mojego zaangażowania w popularyzowanie czytelnictwa, bo tak rozumiem sens wyróżnienia. Ową honorową misję zamierzam z oddaniem wypełniać – komentuje przyznanie tytułu Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.

Inicjatywa Ambasadora MTKwK powstała w związku z obchodami 15-lecia istnienia Targów. – Przyznając tytuł Ambasadora pragniemy docenić osoby, którzy są z nami od lat i wspólnie z nami tworzą ich historię. Każdego roku tytuł przyznawany jest czterem osobom, które promują Targi w czterech stronach świata – wyjaśniają organizatorzy. W tym roku, oprócz Małgorzaty Małaszko-Stasiewicz, wyróżnieni zostali również: Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska oraz Jerzy Fedorowicz.

***

Małgorzata Małaszko-Stasiewicz jest absolwentką Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1991 roku związana z Polskim Radiem, w tym z Teatrem Polskiego Radia. Otrzymała wiele nagród na Festiwalu PR i TVP Dwa Teatry, m.in. Grand Prix w 2000 r. ("Termopile Polskie" w reż. A. Piszczatowskiego), 2003 r. ("Nagi sad" wg prozy W. Myśliwskiego), czy w 2007 r ("Recykling" Tadeusza Różewicza). Współpracowała z Teatrem Telewizji przygotowując ilustracje muzyczne do spektakli reżyserowanych przez Krzysztofa Zaleskiego i Janusza Zaorskiego, jak też wieloma teatrami dramatycznymi, m.in. Teatrem Współczesnym w Warszawie, Teatrem Stu w Krakowie, Teatrem Polskim w Poznaniu, czy Teatrem im. S. Jaracza w Łodzi. Jest pomysłodawczynią wielu Festiwali (Emigranci, Szymanowskiego światy dalekie i bliskie). Od 2007 roku kieruje Programem 2 Polskiego Radia.

***

informacja własna

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal "Dwa Teatry". "Dwójka bez słuchowisk nie byłaby sobą"

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2018 17:10
- Słuchowiska to teksty artystycznie dopracowywane, to dzieła albo specjalnie pisane dla radia, albo dla niego przystosowane. Czasami w wersjach awangardowych, z ryzykiem gatunkowym i wykonawczym tworzą charakter programu – mówiła w Dwójce Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.
rozwiń zwiń