X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Smok Smoków dla Marcela Łozińskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2016 17:00
W czwartkowym "Poranku Dwójki" spotkamy się ze scenarzystą i reżyserem filmów dokumentalnych, Marcelem Łozińskim.
Marcel Łoziński to jeden z najwybitniejszych polskich twórców filmów dokumentalnych
Marcel Łoziński to jeden z najwybitniejszych polskich twórców filmów dokumentalnychFoto: PAP/Wojciech Pacewicz

Przed godziną 9.00 spotkamy się z wiolonczelistą Dominikiem Połońskim, który zdradzi nam, co ostatnio zafascynowało go w kulturze.

Chwilę przed 7.35 na naszej antenie Arkadiusz Jakubik zada Państwu zagadkę literacką dotyczącą czytanej na antenie książki "Uległość" Michela Houellebecqa, która jest nagrodą w naszym konkursie codziennie do końca tygodnia.

A tuż po 7.35 zajrzymy do Wrocławia, a dokładnie do Sali Mieszczańskiej Ratusza na wernisaż wystawy "". Ekspozycja to podróż po Dolnym Śląsku śladami jego najcenniejszych artefaktów, m.in. mapy Śląska Marcina Helwiga, Księgi Henrykowska i najstarszego przyrodniczo-medycznego czasopisma na świecie "Miscellanea Curiosa Medico-Physica".

Poza tym w "Poranku" serwisy informacyjne, po 7.15 i 8.35 przeglądy prasy politycznej i kulturalnej, "Słowo na dzień", "Archiwalnia", po 6.45 "Melodie z górnej półki", a o 7.05 - "Płyta tygodnia". Tym razem będzie to "Beethoven Triple Concerto" w wykonaniu Giuliano Carmignoli, Sol Gabbety, Dejana Lazica i Kammerorchester Basel pod dyrekcją Giovanniego Antoniniego (Sony Music).

***

Audycję "Poranek Dwójki" prowadził Paweł Siwek.

mm/mg

Zobacz więcej na temat: FILM Marcel Łoziński
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Łoziński przyznaje, że jego film spowodował konflikt z ojcem

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 16:05
Paweł Łoziński w rozmowie z Joanną Sławińską mówi o tym, dlaczego poczuł się wyzwolony po nakręceniu głośnego filmu "Ojciec i syn". Określa swoje credo dokumentalisty i wyznaje czym różni się jego kino od kina tworzonego przez jego ojca, Marcela Łozińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakazane filmy Jacka Petryckiego

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2015 12:00
- Te dokumenty rozpowszechniano wyłącznie dla celów partyjnych. Szary człowiek nie miał prawa ich zobaczyć - mówił w Dwójce o filmach "Jak żyć" i "Życiorys" wybitny operator.
rozwiń zwiń