X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gabriela Muskała. Aktorka i scenarzystka w jednym

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2016 17:00
W audycji opowiemy o najnowszym filmie, do którego artystka napisała scenariusz, i w którym zagra główną rolę.
Gabriela Muskała znana jest z nie tylko ze scenariuszy filmowych, ale także z pisania sztuk teatralnych, wraz ze swoją siostrą Moniką Muskałą - tłumaczką literatury niemieckojęzycznej
Gabriela Muskała znana jest z nie tylko ze scenariuszy filmowych, ale także z pisania sztuk teatralnych, wraz ze swoją siostrą Moniką Muskałą - tłumaczką literatury niemieckojęzycznejFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Film w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej, do którego zdjęcia ruszą w grudniu, opowiada historię kobiety, która straciła pamięć i nie chce jej odzyskać. Rozmowa z Gabrielą Muskałą po godz. 8.10 (transmisja wideo).

Ponadto w audycji opowiemy o Festiwalu Poznań Baroque oraz Dniach Planszówek, które odbędą się w dniach 5-6 listopada. Swoje rekomendacje kulturalne przedstawi również Romana Agnel - tancerka, choreografka, pedagog tańca i historyk sztuki, założycielka jedynego w Polsce profesjonalnego Baletu Dworskiego "Cracovia Danza".

W "Poranku Dwójki" znajdziemy również tradycyjnie "Słowo na dzień", "Archiwalnię", "Melodie z górnej półki" i przegląd prasy oraz "Płytę tygodnia", czyli album firmy DUX: "Musica Sacra Katedry Wawelskiej" w wykonaniu zespołu Królewskich Rorantystów pod dyrekcją Stanisława Gałońskiego. Płyta została wydana z okazji Światowych Dni Młodzieży i przyjazdu Papieża Franciszka do Krakowa.

***

Na audycję "Poranek Dwójki" w czwartek (3.11) w godz. 6.00-9.00 zaprasza Paweł Siwek.

mz/mc


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Seweryn opowiada o swoich najważniejszych rolach

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2016 23:09
Maja Kluczyńska zaprasza na spotkanie z Andrzejem Sewerynem: aktorem, reżyserem, dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie.
rozwiń zwiń