X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Słowiańska Atlantyda

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2011 14:44
Międzynarodowy Festiwal Huculski rozpocznie się 17 marca w Krakowie.
Audio

Festiwal Huculski, zorganizowany po raz pierwszy w 2006 r., na stałe wpisał się w kalendarz jednych z najciekawszych imprez kulturalnych Krakowa. Za każdym razem cieszył się ogromną popularnością i zainteresowaniem krakowian oraz gości z innych miast Polski. W 2008 roku, organizatorzy związali go na trwałe z postacią Stanisława Vincenza, który od tamtej chwili patronuje idei tego projektu.

Głównym organizatorem tegorocznej, międzynarodowej edycji jest Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK z Krakowa. Poszczególne wydarzenia festiwalowe będą organizowane przez kilkanaście organizacji pozarządowych i stowarzyszeń z ośmiu miast Polski: Kraków, Łódź, Warszawa, Katowice, Lublin, Rzeszów, Krosno, Sanok, Rabka, Lubaczów, Ustrzyki Dolne i Ukrainy Lwów, Iwano – Frankiwsk, Krzyworównia i Bystrec.

/

Oficjalna inauguracja festiwalu nastąpi 17 marca 2011 r. w Muzeum Narodowym w Krakowie w trakcie otwarcia największej w historii wystawy poświęconej Huculszczyźnie pt: "Na wysokiej połoninie: w 40. rocznicę śmierci Stanisława Vincenza. Sztuka Huculszczyzny. Huculszczyzna w sztuce", a zakończenie odbędzie się po ośmiu miesiącach w Łodzi w Centrum Kultury Młodych.

Celem Międzynarodowego Festiwalu Huculskiego jest upowszechnianie spuścizny Stanisława Vincenza – prekursora idei integracji europejskiej, patrona porozumienia pomiędzy Wschodnią a Zachodnią Europą oraz promocja regionu Huculszczyzny - najbardziej reliktowego pod względem żywotności tradycji zakątka Europy, w którym zachowały się najstarsze ślady prasłowiańskie, stąd jego podtytuł zaczerpnięty od St. Vincenza - "Słowiańska Atlantyda".

Festiwalowi towarzyszyć wystawy, konferencje naukowe, wykłady, dyskusje, warsztaty, konkursy, pokaz filmów, koncerty. Szczegółowe informacje o programie Festiwalu: www.karpatywschodnie.pttk.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak