X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Penderecki i śmietanka polskiej muzyki rozrywkowej w Dębicy

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2013 16:00
- Mamy do zaproponowania dużo więcej niż komercyjna papka wytwarzana przez fabryki gwiazd programów telewizyjnych - mówił Filip Berkowicz, który w Dwójce zapraszał na dębicki festiwal Goodfest.
Audio
  • Filip Berkowicz zaprasza na Goodfest 2013 (Pop-południe/Dwójka)
Marcin Masecki
Marcin MaseckiFoto: mat. prasowe

Goodfest to młody festiwal muzyczny, który dzięki oryginalnemu pomysłowi na prezentowanie polskiej muzyki alternatywnej oraz unikalnej formule wydarzenia nieodpłatnego stał się ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Uczestnicy festiwalu będą mieli okazję w jednym miejscu poznać najnowsze projekty muzyczne polskich artystów, tworzących alternatywne brzmienia, za które już zostali docenieni w kraju i za granicą.

Podczas koncertu 31 sierpnia wystąpią: Skalpel feat. Pianohooligan, Fisz Emade Tworzywo, Mitch&Mitch, Marcin Masecki, Julia Marcell, Très.b i Grabek. W programie znajadą się też wątki związane z Krzysztofem Pendereckim.

- Jednym z założeń tego festiwalu jest uwzględnienie faktu, że Dębica, to rodzinne miasto Krzysztofa Pendereckiego - opowiadał Filip Berkowicz. - Zawsze będzie się pojawiał jakiś akcent związany z kompozytorem. W ubiegłym roku publiczność mogła przedpremierowo wysłuchać albumu Piotra Orzechowskiego. W tym roku na warsztat muzykę mistrza bierze Marcin Masecki i zespół Skalpel - zapowiadał.

Podobnie jak w 2012 roku, wszystkie koncerty Festiwalu będą miały niezwykłą oprawę wizualną. Przestrzeń multimedialną ponownie zaaranżują znakomici artyści z Temporary Space Design , którzy zrealizowali projekty dla tak uznanych imprez i instytucji, jak m.in. Sacrum Profanum, Europejski Kongres Kultury, Barbican Centre w Londynie, czy Lincoln Centre w Nowym Jorku.

Z dyrektorem artystycznym festiwalu Filipem Berkowiczem rozmawiał w Dwójkowej audycji Bartek Chaciński.

 

Audycję przygotowała Marta Strzelecka.

Zobacz więcej na temat: Filip Berkowicz MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Misteria Paschalia 2013: Polacy wracają do Krakowa

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 14:00
Capella Cracoviensis, Krystian Adam Krzeszowiak i ... Mikołaj Kopernik to tylko niektóre z polskich gwiazd festiwalu Misteria Paschalia. Z okazji dziesięciolecia imprezy dyrektor Filip Berkowicz rozprawia się z krytyką i zapowiada zmiany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia pewnej "Miłości"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 10:50
– "Miłość" była ansamblem jazzowym w brzmieniu, ale w postawie i zachowaniu na scenie stała się na tyle widowiskowa i energetyczna, że można uznać ją za formację jassową – mówił w "Pop-południu" o bohaterze nowego filmu Filipa Dzierżawskiego Sebastian Rerak.
rozwiń zwiń