Trudna miłość w kamerze Pawła Łozińskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2016 16:00
Gościem audycji "O wszystkim z kulturą" będzie reżyser, producent oraz scenarzysta filmów dokumentalnych i fabularnych.
Paweł Łoziński jest m.in. zdobywcą nagrody za debiut reżyserski za film Kratka na Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni (1996) oraz Złotego Lajkonika za filmy Taka historia i Siostry na festiwalu polskich filmów w Krakowie
Paweł Łoziński jest m.in. zdobywcą nagrody za debiut reżyserski za film "Kratka" na Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni (1996) oraz Złotego Lajkonika za filmy "Taka historia" i "Siostry" na festiwalu polskich filmów w KrakowieFoto: TVP/PAP- Ireneusz Sobieszczuk

Paweł Łoziński opowie m.in. o swoim najnowszym dokumencie pt. "Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham", który 23 września wejdzie na ekrany polskich kin. Film opowiada o dramacie matki i córki, które łączy trudne uczucie. Przełomowe dla dwóch kobiet staje się spotkanie z doświadczonym psychoterapeutą, profesorem Bogdanem de Barbaro, którego sesjom terapeutycznym możemy przyglądać się na ekranie. 

Czy profesorowi uda się doprowadzić do nawiązania nici porozumienia pomiędzy skłóconymi, pełnymi wzajemnych urazów matką i córką?

Pełnometrażowy dokument, który jest kolejną opowieścią reżysera o ludzkich emocjach i samotności, został nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na tegorocznym Krakowskim Festiwalu Filmowym.

***

Na audycję "O wszystkim z kulturą" w środę (21.09) w godz. 18.00-18.30 zaprasza Anna Fuksiewicz.

mz

Czytaj także

Paweł Łoziński o trudach emocjonalnej podróży

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 13:53
W piątek 13 maja rozpoczyna się Millennium Docs Against Gravity. Podczas tego festiwalu filmowego przedpremierowo pokazany zostanie dokument "Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham" Pawła Łozińskiego.
rozwiń zwiń