X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brave Kids. "Na scenie wszyscy tworzą jedność"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 18:00
- Ważne jest, że dzieci uczą się od siebie, nawzajem opowiadają o swojej kulturze – mówiła o idei Brave Kids jedna z młodych uczestniczek tego artystycznego przedsięwzięcia.
Audio
  • Z uczestnikami i organizatorami warszawskiego Brave Kids rozmawia Paweł Siwek (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Brave Kids towarzyszy 10. festiwalowi Brave we Wrocławiu. Ale to szczególne spotkanie edukacyjne odbywa się również (20.06 do 12.07) w Warszawie, Puszczykowie, Wałbrzychu i Przemyślu
Brave Kids towarzyszy 10. festiwalowi Brave we Wrocławiu. Ale to szczególne spotkanie edukacyjne odbywa się również (20.06 do 12.07) w Warszawie, Puszczykowie, Wałbrzychu i PrzemyśluFoto: mat. promocyjne

Podczas Brave Kids spotykają się dziecięce i młodzieżowe zespoły z różnych części świata. Młodzi artyści - dzięki warsztatom, projektom - poznają się nawzajem. - To charakterystyczne dla Brave Kids: nieważne, do jakiej kultury należysz. Na scenie wszyscy tworzą jedność - podkreślała w Dwójce jedna z uczestniczek tego wydarzenia.

Do Warszawy na Brave Kids przyjeżdżają tancerze z Burundi, podopieczni domu dziecka Rokpa w Katmandu oraz młodzież z Wałbrzycha i grupa z ośrodka dla uchodźców w mazowieckim Dębaku, tworzona przez Gruzinów Kirgizów, Ukraińców i Czeczenów. W Dwójkowym reportażu młodzi opowiadali m.in. o tym, dlaczego najtrudniejszy są tańce z Burundii i jak smakuje maniok…

***

Tytuł audycji: Kwadrans bez muzyki

Prowadzi: Paweł Siwek

Goście: uczestnicy i organizatorzy Brave Kids

Data emisji: 30.06.2015

Godzina emisji: 15.00

jp/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Znamy temat Brave Festival 2015

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2015 14:54
"Griot" - pod takim hasłem odbędzie się 11. edycja Brave Festival. W kulturach Afryki Zachodniej grioci zajmują się przekazywaniem tradycji ustnych i muzycznych. – Są znakomitym przykładem dla zagrożonych kultur. Przenikają do światowej kultury muzycznej, jednocześnie zachowując esencję swojej tradycji – mówi Grzegorz Bral, dyrektor artystyczny festiwalu. Wydarzenie rusza 10 lipca.
rozwiń zwiń