X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa rzeźba Pawła Althamera na Bródnie

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 15:00
W "Kwadransie bez muzyki" zajrzeliśmy na prawy brzeg Wisły, gdzie odsłonięto właśnie projekt rzeźby "Mieszczanie z Bródna".
Audio
  • O projekcie rzeźby "Mieszczanie z Bródna" opowiadają Paweł Althamer, Katarzyna Karwańska, Zofia Czartoryska, Iga Winczakiewicz i Michał Mioduszewski (Kwadrans bez muzyki/Dwójka)
Projekt rzeźby według pomysłu Pawła Althamera ukazał się oczom widzów 3 września
Projekt rzeźby według pomysłu Pawła Althamera ukazał się oczom widzów 3 wrześniaFoto: PAP/Jakub Kamiński

Park Rzeźby na Bródnie w Warszawie powstał w 2009 roku z inicjatywy artysty Pawła Althamera, Urzędu Dzielnicy Targówek oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Jest to miejsce, które angażuje mieszkańców Bródna, artystów i urzędników. Stało się rozpoznawalną przestrzenią dla sztuki publicznej w tej części Europy. Raz do roku odsłaniana jest nowa rzeźba. W ubiegłą sobotę odbył się finał ósmej edycji pod tytułem "Mieszczanie z Bródna". Zaprezentowano dziesięć projektów rzeźb, stworzonych wspólnie z mieszkańcami podczas warsztatów artystycznych.

O wydarzeniu opowiedzieli w Dwójce Paweł Althamer, Katarzyna Karwańska, Zofia Czartoryska, Iga Winczakiewicz i Michał Mioduszewski.

***

Tytuł audycji: "Kwadrans bez muzyki"

Przygotował: Krzysztof Jakubowski

Goście: Paweł Althamer (rzeźbiarz), Katarzyna Karwańska (kuratorka), Zofia Czartoryska (kuratorka), Iga Winczakiewicz (pracownica Muzeum Sztuki Nowoczesnej), Michał Mioduszewski (uczestnik warsztatów artystycznych)

Data emisji: 6.09.2016

Godzina emisji: 15.00

mc/mz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ai Weiwei i rzeźba, której nikt nie zobaczy

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 20:00
Pojawienie się w Polsce pracy znanego i rozchwytywanego chińskiego artysty to ogromne wydarzenie. Wydaje się, że jego dzieło powinno znaleźć się w centralnym miejscu Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Tymczasem zostało ono zakopane w ziemi na warszawskim Bródnie.
rozwiń zwiń