X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Młodzież z "Probówki"

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 09:00
"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o muzyce współczesnej, ale baliście się zapytać"... Program edukacyjno-muzyczny "Probówka", zorganizowany przez warszawskie Centrum Sztuki Współczesnej i Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, adresowany jest przede wszystkim do ludzi młodych w wieku szkolnym i studentów.
Audio
  • Justyna Rekść-Raubo, Rafał Augustyn i Maciej Kaziński o programie edukacyjno-muzycznym "Probówka" (Poranek Dwójki)
  • Międzynarodowej konferencja naukowo-artystyczna "Polska muzyka chóralna XXI wieku. Konfrontacja zamierzeń kompozytorskich z prak­tyką pracy zespołu wokalnego" (Poranek Dwójki)
28 października 2014 r. CSW zaprasza na wykłady, spotkania, warsztaty i koncert
28 października 2014 r. CSW zaprasza na wykłady, spotkania, warsztaty i koncertFoto: mat. prasowe

Prowadzący zajęcia będą wnikliwie przyglądać się zagadnieniom muzyki współczesnej, ale większość wykładów będzie dedykowana osobom niezwiązanym zawodowo z muzyką.

Projekt ma na celu organizację serii różnorodnych warsztatów, spotkań, dyskusji, wykładów oraz prób i koncertów (wieńczących te małe cykle edukacyjne) prowadzonych przez autorytety muzyczne m.in.: Joannę Bruzdowicz, Alinę Mleczko, Camillę Panufnik, Klaudiusza Barana, Andrzeja Bauera, Krzysztofa Knittla, Jacka Kochana, Jerzego Kornowicza, Wojciecha Michniewskiego, Edwarda Sielickiego, Stasysa, Andrzeja Strumiłło, Krzysztofa Szwajgiera, Tadeusza Wieleckiego.

O "Probówce" opowiadali kurator projektu Justyna Rekść-Raubo, kompozytor Rafał Augustyn oraz muzykolog Maciej Kaziński.

***

W programie wysłuchaliśmy także rozmowy Anny Skulskiej o międzynarodowej konferencji naukowo-artystycznej "Polska muzyka chóralna XXI wieku. Konfrontacja zamierzeń kompozytorskich z prak­tyką pracy zespołu wokalnego".

"Poranek Dwójki" prowadził Tomasz Obertyn.

mc/jp

Zobacz więcej na temat: edukacja MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowości w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 15:29
Nowe koncerty Programu Strefa, projekt edukacyjny "Probówka", XXI Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji "Rozdroże", a także projekt "Sztuka w akcji" oraz Międzynarodowe Biennale Dźwięków Niskich "Basso Continuo" - to najciekawsze propozycje nadchodzących miesięcy w warszawskim CSW.
rozwiń zwiń