X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paweł Królikowski: chciałbym, by ZASP był reprezentatywny

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2018 11:00
- Im bardziej będziemy grupą reprezentatywną i rozpoznawalną, tym bardziej sami będziemy w rozwagą podchodzili do tego, co mamy do powiedzenia - podkreślał ceniony aktor, który został nowym prezesem ZASP - Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji.
Audio
  • Rozmowa z Pawłem Królikowskim, nowo wybranym prezesem ZASP (Poranek Dwójki)

Tomasz Ziętek 1200.jpg
Tomasz Ziętek: do kina trafiłem przez śpiew

- Przyjąłem tę propozycję, bo mam poczucie, że przynajmniej w jakimś stopniu orientuję się w nowych rzeczach, które nadchodzą dla nas, twórców - mówił Paweł Królikowski o swojej nowej roli, przywołując sejmowe prace nad nowelizacją ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych.

W jakim kierunku powinno się to prawo zmieniać, by dostosować je do obecnych wyzwań? Kto znalazł się w składzie nowego zarządu ZASP? Czy Związek pod przewodnictwem Pawła Królikowskiego będzie aktywnie się włączał w sytuacje konfliktowe w środowisku aktorskim? - Związek jest od tego, żeby skupiał i kanalizował rozbieżne potrzeby. Możemy się różnic wszystkim diametralnie, ale to nas nie może dzielić – zaznaczał gość Dwójki.

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Paweł Królikowski (aktor, nowo wybrany prezes ZASP - Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji)

Data emisji: 23.04.2018

Godzina emisji: 8.35

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

jp/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nowe wyzwania". Paweł Królikowski prezesem ZASP

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 17:34
- Nie szukam w prezesurze ZASP-u  żadnej sensacji. Największą dla mnie wartością jest istnienie związku, jego funkcjonowanie - mówił w Dwójce Paweł Królikowski, który został nowym prezesem ZASP - Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji.
rozwiń zwiń