X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Ćwielong: projekt Brave Kids ciągle się rozwija

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2019 11:43
- To już 10 lat Brave Kids. Przez ten okres wypracowaliśmy sobie dobre praktyki, wiemy już czym ten projekt się kończy. Przez tych wiele długich miesięcy pracy daje nam to ogromną siłę - mówiła w Dwójce menedżer programowa i instruktorka artystyczna przedsięwzięcia.
Audio
  • Menedżer programowa i instruktorka artystyczna Brave Kids Agnieszka Ćwielong i współorganizator Grzegorz Bral o 10. odsłonie projektu (Poranek Dwójki)
Brave Kids
Brave Kids Foto: ravqable

Brave Kids to projekt edukacyjno-artystyczny, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Podczas pobytu dzieci mieszkają w domach lokalnych rodzin. - Co roku dołączają do nas kolejne rodziny goszczące, kolejne miasta. W tym roku są to Rzeszów, Radziejowice, Leszno, Wrocław, Wałbrzych i Gdańsk - wymieniała Agnieszka Ćwielong.

Zasięg projektu wykracza również poza granice Polski. - W ubiegłych latach była to Rumunia, Ukraina, Gruzja. W tym roku mamy nadzieję, że dotrzemy do Indii. Cała rzecz polega na tym, żeby puścić trochę kontrolę nad tym projektem. Mówię to z premedytacją, niech on nas przerasta. Niech to będzie taka fala, spontaniczny ruch. Niech to się stanie pewnego rodzaju modą. Idea jest szalenie prosta, chodzi o zaprzyjaźnianie dzieci, które pochodzą z tzw. nieuprzywilejowanych miejsc na świecie. To jest taki projekt, w którym dzieci uczą dzieci, a my dorośli, instruktorzy, pomagamy im tylko zbudować coś wspólnego - tłumaczył Grzegorz Bral, współorganizator Brave Kids.

Wielkim finałem warsztatów jest wspólnie przygotowany spektakl, będący barwnym kolażem kultur i tradycji. Dlaczego jest to tak niezwykly moment? O tym w nagraniu audycji, w której Grzegorz Bral opowiedział również o udziale kierowanego przez niego Teatru Pieśń Kozła w festiwalu "Shakespeare and Poland".

***

Prowadził: Paweł Siwek

Goście: Agnieszka Ćwielong (menedżer programowa i instruktorka artystyczna projektu Brave Kids), Grzegorz Bral (współorganizator projektu Brave Kids, szef Teatru Pieśń Kozła)

Data emisji: 16.07.2019

Godzina emisji: 8.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Brave Kids. Grzegorz Bral: kluczowy w tym projekcie jest autentyzm dziecka

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2019 12:25
- Dzieciaki rozumieją, że dzięki wejściu na scenę, mogą zmienić swój los. Kilka dni temu wróciłem z Indii, gdzie mamy zaprzyjaźnioną grupę. Kilkanościoro tamtejszych dzieci było w zeszłym roku na jednej z części Brave Kids i stają się teraz ambasadorami dzieci w całych Indiach - mówił szef wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła.
rozwiń zwiń