X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Brave Kids. Grzegorz Bral: kluczowy w tym projekcie jest autentyzm dziecka

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2019 12:25
- Dzieciaki rozumieją, że dzięki wejściu na scenę, mogą zmienić swój los. Kilka dni temu wróciłem z Indii, gdzie mamy zaprzyjaźnioną grupę. Kilkanościoro tamtejszych dzieci było w zeszłym roku na jednej z części Brave Kids i stają się teraz ambasadorami dzieci w całych Indiach - mówił szef wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła.
Audio
  • Szef Teatru Pieść Kozła Grzegorz Bral o projekcie Brave Kids (Poranek Dwójki)

Brave Kids to projekt edukacyjno-artystyczny, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Podczas pobytu dzieci mieszkają w domach lokalnych rodzin. Wielkim finałem warsztatów jest wspólnie przygotowany spektakl, będący barwnym kolażem kultur i tradycji. W tym roku przedsięwzięcie to będzie organizowane po raz dziesiąty.

- Tak naprawdę projekt zaczął się trzy lata wcześniej, kiedy mój tybetański przyjaciel poprosił mnie, żebym zrobił spektakl z dziesięciorgiem dzieci ulicy z Katmandu. Chodziło o uczczenie jubileuszu lokalnej organizacji humanitarnej. Zrobiłem niewielki, bardzo prosty spektakl, który opowiadał trochę o losie tych dzieci. I tak się to zaczęło - wspominał Grzegorz Bral.

Jaki przebieg będzie miała tegoroczna odsłona projektu? Dzieci z których odległych zakątków świata przyjadą do Polski? O tym w nagraniu audycji, w której Grzegorz Bral opowiadał również o Grotowski Fest w ramach Warszawskich Spotkań Teatralnych.

***

Prowadził: Paweł Siwek

Gość: Grzegorz Bral (współorganizator projektu Brave Kids, szef Teatru Pieśń Kozła)

Data emisji: 16.04.2019

Godzina emisji: 9.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pani Stefa wychodzi z cienia Korczaka

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 14:00
- Problemem jest mit Korczaka, z którym on sam walczył, podkreślając że Dom Sierot to dzieło wielu osób, w tym Stefanii Wilczyńskiej - mówiła Magdalena Kicińska, autorka książki "Pani Stefa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznaj pozytywnego bohatera naszych czasów!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 20:00
- Współczesnego projektanta postrzegamy jako osobę stojącą na straży jakości przestrzeni publicznej, dbającą o potrzeby specjalnych grup, podnoszącą jakość naszego życia - mówiła Magda Kochanowska, kuratorka polskiej ekspozycji na 21. Triennale w Mediolanie.
rozwiń zwiń