X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Producent "Bożego Ciała": ten kameralny film ma wielką moc

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2020 11:00
Film "Boże Ciało", który dostał nominację do Oscara, zgromadził w polskich kinach już ponad 1,4 mln widzów, jest dystrybuowany do 45 krajów. Jak się promuje takie "kameralne kino"?
Audio
  • Rozmowa z Leszkiem Bodzakiem, producentem filmu "Boże Ciało" w reż. Jana Komasy (Poranek Dwójki)

- Film został zgłoszony jako polski kandydat do Oscara w połowie września i startowaliśmy wówczas z poziomu filmu kompletnie anonimowego w USA. Dopiero gdy rozpoczęliśmy kampanię oscarową, udało się zdobyć większe zainteresowanie dziennikarzy, widzów, krytyków i okazało się, że film jest przyjęty świetnie - mówił Leszek Bodzak, producent filmu "Boże Ciało" w reż. Jana Komasy.

- Film, który jest bardzo kameralny, autorski, ma taką moc, że jego uniwersalne przesłanie i emocje, które idą za bohaterami, trafiają wszędzie, nie tylko w USA - podkreślał gość Dwójki, dodając, że "Boże Ciało" zostało już zaproszone na ponad kilkadziesiąt festiwali.

Jak wygląda promocja takiego filmu? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Tomasz Obertyn

Gość: Leszek Bodzak (producent filmu "Boże Ciało")

Data emisji: 3.01.2020

Godzina emisji: 8.30


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pan T.". Sebastian Stankiewicz: Filak jest takim chłopakiem jak ja

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2019 16:38
- Wydaje mi się, że ludzie utożsamiają się z rolą Filaka - to człowiek z ludu. Chciałem, żeby on był mięsisty, prawdziwy - powiedział w Dwójce aktor Sebastian Stankiewicz, który za rolę drugoplanową w filmie "Pan T." został nagrodzony na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wszystko dla mojej matki". Wielki głód miłości

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 09:00
- Bohaterka mojego filmu szuka miłości i przynależności. Miłości, która nadaje kontekst naszemu funkcjonowaniu. Przynależymy wówczas do kogoś, a wtedy samotność przestaje być tak groźna - mówiła Małgorzata Imielska o swoim fabularnym debiucie "Wszystko dla mojej matki".
rozwiń zwiń