X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczne pejzaże Poety

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2011 09:55
Niedzielny koncert w Studiu. im. W. Lutosławskiego inspirowany poezją Miłosza oraz festiwal muzyki w Rzeszowie.
Audio
  • Prof. Romuald Twardowski, Jarosław Siwiński i Paweł Kos-Nowicki nt. koncertu "Muzyczne pejzaże Czesława Miłosza"
  • Marek Stefański nt. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Rzeszowie

W piątkowym "Poranku" zaprosiliśmy Państwa do radiowego Studia. im. Witolda Lutosławskiego na koncert "Muzyczne pejzaże Czesława Miłosza".

W programie znajdą się prawykonania kompozycji inspirowanych poezją Miłosza: "Lituanii" Romualda Twardowskiego, "... znad Zatoki San Francisco" Barbary Kaszuby, "teMuchi" Ryszarda Osady oraz pieśni: "W Warszawie" Joanny Bruzdowicz, "Annalena" Jarosława Siwińskiego i "Dwa Pejzaże: Obłoki, Bieg" Marka Żebrowskiego. Wystąpią: Jarosław Bręk - baryton, Grzegorz Damięcki - recytacje oraz Warsaw Camerata pod dyrekcją Pawła Kosa-Nowickiego. O koncercie opowiadali prof. Romuald Twardowski, Jarosław Siwiński i Paweł Kos-Nowicki.

Rozmawialiśmy także z Markiem Stefańskim, kierownikiem artystycznym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Rzeszowie. W tym roku impreza odbędzie się po raz dwudziesty. Najważniejszym wydarzeniem będzie koncert organisty Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie – Gianluci Libertucciego, który w Polsce wystąpi po raz pierwszy.

Program prowadziła Izabela Żukowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Seweryn czyta Miłosza

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2011 18:31
"Dolina Issy" - niezwykła powieść Czesława Miłosza. Zapraszamy do wysłuchania jej kolejnych fragmentów od poniedziałku do piątku o godz. 9.30. na antenie radiowej Dwójki.
rozwiń zwiń