X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Neapol pamięta Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2012 17:00
W piątkowym "Poranku Dwójki" rozmowa z reżyserem Józefem Opalskim na temat odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej Gustawowi Herlingowi-Grudzińskiemu w Neapolu.
Audio
  • Leszek Mądzik i Remigiusz Caban o RST VizuArt Festiwalu Scenografów i Kostiumografów
  • Józef Opalski o odsłonięciu tablicy pamiątkowej poświęconej Gustawowi Herlingowi-Grudzińskiemu w Neapolu
Neapol kiedyś
Neapol kiedyśFoto: wikipedia/domena publiczna

W piątkowym Poranku Dwójki gościliśmy w studiu (Lublin) Leszka Mądzika - reżysera i scenografa - oraz Remigiusza Cabana - dyrektora Teatru w Rzeszowie, a pretekstem rozmowy jest RST VizuArt Festiwal Scenografów i Kostiumografów.
W programie również rozmowa z Józefem Opalskim (reżyserem i krytykiem teatralnym) na temat wybitnej postaci kultury - Gustawa Herlinga-Grudzińskiego - i odsłonięcia poświęconej mu tablicy pamiątkowej w Neapolu.
A poza tym: "Słowo na dzień", "Kalendarium", przegląd prasy, wiadomości kulturalne, zaproszenia na imprezy kulturalne oraz  cykl: "Piosenki z rekomendacją" (wybrana tym razem przez pianistę jazzowego, Marcina Wasilewskiego).
Jak zwykle zapraszamy również do udziału w naszym konkursie "Płyta Tygodnia". Sir Georg Solti w setną rocznicę urodzin! Nagrania z lat 1937-1997 zebrane na podwójnym albumie firmy Decca.

Program prowadził Marcin Pesta

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak