Nowy Teatr. Wielkie otwarcie

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 08:00
Do nowej siedziby Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy Teatr zapraszali dyrektorzy Karolina Ochab i Krzysztof Warlikowski.
Audio
  • Rozmowa z Karoliną Ochab i Krzysztofem Warlikowskim (Poranek Dwójki)
  • Rozmowa z Nicolasem Grospierrem, autorem albumu "Modern forms. Subiektywny atlas XX-wiecznej architektury" (Poranek Dwójki)
  • Zaproszenie na Wiosnę Filmów do warszawskiego Kina Praha (Poranek Dwójki)
  • Wilhelm Sasnal poleca książkę Marcina Zaremby "Wielka trwoga" (Poranek Dwójki)
Wizualizacja Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy Teatr, które powstaje na warszawskim Mokotowie
Wizualizacja Międzynarodowego Centrum Kultury Nowy Teatr, które powstaje na warszawskim Mokotowie Foto: FAMA Agencja Reklamowa/inf. prasowa budujemy.nowyteatr.org/

W "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy również o albumie fotograficznym Nicolasa Grospierra "Modern forms. Subiektywny atlas XX-wiecznej architektury", a także o rozpoczynającym się festiwalu Wiosna Filmów w warszawskim Kinie Praha.

Przed 9.00 spotkaliśmy się po raz kolejny z Wilhelmem Sasnalem, malarzem, fotografikiem i filmowcem, który zdradzi nam, co ostatnio zafascynowało go w kulturze.

***

Tytuł audycji: Poranek Dwójki

Prowadzi: Marcin Pesta

Data emisji: 13.04.2016

Godzina emisji: 6.00

mc/mm

Czytaj także

Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 02:00
I stało się. W połowie kwietnia Krzysztof Warlikowski, jeden z największych polskich reżyserów teatralnych, realizujący swoje spektakle teatralne i operowe w Europie, będzie miał własny teatr. Związany wcześniej z Teatrem Rozmaitości w Warszawie, później wędrujący ze swoim zespołem, otrzymał w końcu dawną przestrzeń MPO.
rozwiń zwiń