X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tasmin Little gra Szymanowskiego i Karłowicza

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 20:25
W "Poranku Dwójki" do zdobycia nowa płyta jednej z najbardziej znanych brytyjskich skrzypaczek. Tasmin Little towarzyszy BBC Symphony Orchestra pod dyrekcją Edwarda Gardnera.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjne Foto: mat. prom.

Tasmin Little jest absolwentką słynnej Szkoły Menuhina i uznawana jest za jej wizytówkę. Skrzypaczka osiągnęła niezachwianą międzynarodową pozycję czołowej instrumentalistki naszych czasów, świetnie sprawdza się zarówno w repertuarze koncertowym, jak i kameralnym.

Na jej najnowszej płycie (wydanej przez Chandos) znalazły się: Koncert skrzypcowy nr 1 (1916) i Koncert skrzypcowy nr 2 (1932-33) Karola Szymanowskiego oraz Koncert skrzypcowy A-dur (1902) Mieczysława Karłowicza.

"Płytę tygodnia" prezentujemy od poniedziałku do piątku około godz. 7.30 w audycji "Poranek Dwójki". Aby ją zdobyć, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teresa Chylińska o drodze do Szymanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017 17:00
W audycji słuchaliśmy gawęd znanej muzykolożki, która opowiadała m.in. o pracy nad wielką monografią poświęconą twórcy "Harnasi".
rozwiń zwiń