X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z radiem - Dwójka na miejscu. Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39: Puck

20.07.2019
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna
O Audycji

Lato z radiem - Dwójka na miejscu. Znaki Niepodległej. Ostatnie lato '39: Puck

W sobotniej audycji na żywo „Dwójka na miejscu – Znaki Niepodległej. Ostatnie lato ‘39” (godz. 15.00-17.00) porozmawiamy o historii miasta, tradycjach i kulturze kaszubskiej, nadmorskiej przyrodzie i podwodnej archeologii. O zaślubinach polski z morzem i międzywojennym Pucku opowie Mirosław Kuklik – dyrektor Muzeum Ziemi Puckiej, historię i kulturę północnych Kaszub przybliżą nam: etnografka i artystka Joanna Gostkowska-Białek – Kaszubka i historyk Artur Jabłoński a o kaszubskim języku porozmawiamy z gawędziarzem i znawcą regionu Józefem Roszmanem. Skarbów Zatoki Puckiej i śladów średniowiecznego puckiego portu będziemy szukać z Iwoną Pomian kierowniczką Działu Badań Podwodnych z Muzeum Morskiego w Gdańsku. Ponadto w audycji wybierzemy się na spacer po mieście, porozmawiamy o przyrodzie Zatoki Puckiej i pobliskich lasów oraz tradycjach kaszubskich rybaków. Rozmowy poprowadzą Monika Zając i Paweł Siwek.

Prowadzący: Siwek Paweł, Zając Monika

Goście: Aleksander Celarek, Józef Roszman, Artur Jabłoński, Joanna Gostkowska-Białek, Izabela Pleskot, Bartosz Półciennik, Iwona Pomian, Katarzyna Jabłońska, Mirosław Kuklik

Data emisji: 20.07.2019

Playlista