X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przed wielkim płytowym podsumowaniem

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2014 15:20
W ostatniej "Płytomani” w roku 2014 przygotowaliśmy dla Państwa kilka znakomitych albumów.
W najbliższej Płytomani zabrzmi m.in. album Woytka Proniewicza z utworami skrzypcowymi Liszta wydany przez Naxos (na zdjęciu fragment okładki)
W najbliższej "Płytomani" zabrzmi m.in. album Woytka Proniewicza z utworami skrzypcowymi Liszta wydany przez Naxos (na zdjęciu fragment okładki)Foto: materiały promocyjne

Posłuchamy Madrygałów Claudia Monteverdiego w interpretacji Les Arts Florissants (początek trzyczęściowego cyklu wydawanego przez Les Arts Florissants Editions), nowego albumu Piotra Anderszewskiego z suitami angielskimi Jana Sebastiana Bacha (Warner) oraz utworów skrzypcowych Franciszka Liszta w wykonaniu Woytka Proniewicza (Naxos).
Tradycyjnie też zajrzymy do kolejnego rozdziału "Złotej Setki” Piotra Kamińskiego, tym razem poświęconego Williamowi Kappelowi.
A już za tydzień, 4 stycznia, wybierzemy Płyty roku!
***
Na audycję "Płytomania" w niedzielę (28.12) w godzinach 15.00-16.00 zaprasza Jacek Hawryluk.

bch

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Płyty
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sława Rostropowicz najlepiej grał Lutosławskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 19:00
W audycji "Kto słucha, nie błądzi" wysłuchaliśmy obrad "Płytowego Trybunału Dwójki", który wybrał najlepsze nagranie "Koncertu wiolonczelowego" Witolda Lutosławskiego. Najwyżej oceniono wykonanie Mścisława Rostropowicza z 1974 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rynek muzyczny w Polsce. Płyty CD trzymają się mocno

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2014 19:34
- W 2013 roku 20 procent muzyki była sprzedawana w Polsce w postaci cyfrowej, a 80 procent stanowiła sprzedaż płyt CD. Jesteśmy więc dosyć konserwatywnym rynkiem - mówił w Jedynce Piotr Kabaj, prezes Warner Music Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lang Lang chodzi z Mozartem po krzakach

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 13:30
– To płyta interesująca, niekiedy kontrowersyjna. Lang Lang ciągle poszukuje i czasami błądzi. Ale robi to w sposób pełen wdzięku – mówił Kacper Miklaszewski.
rozwiń zwiń