X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

P.Unity w Pardon, To Tu

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2019 10:26
We wtorek 5 listopada w Pardon, To Tu wystąpi dziesięcioosobowy zespół, który od lat przykuwa naszą uwagę swoim niebywałe dobrym funkowo-hiphopowo-soulowo-jazzowym brzmieniem, bezpretensjonalnością i sztuką hipnotyzowania publiczności.
P.Unity
P.UnityFoto: mat. pras. Pardon, To Tu

Ich występ na tegorocznym OFF Festival Katowice był dla nas tego dowodem. Obecnie pracują nad nowym materiałem inspirowanym klasycznym funkowym brzmieniem spod znaku Steviego Wondera czy Slya Stone’a. W ramach przygotowań do kolejnych nagrań, zespół zajął się rearanżacją utworów z ich poprzednich płyt „Mango” i „Pulp”, nadając im nieco bardziej organiczny wydźwięk. Efekt tych prac, jak i pierwsze wersje nowych utworów, zaprezentują u w Pardon, To Tu.

Wtorek, 05.11.2019 - g. 20:45
Adres: Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

mat. pras.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak