X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czajkowski w rękach Yefima Bronfmana

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 11:00
Zapraszamy na retransmisję wiedeńskiego koncertu z udziałem wybitnego uzbeckiego pianisty i interpretatora muzyki rosyjskiej.
Yefim Bronfman urodził się w 1958 roku w Uzbekistanie, ale już jako piętnastolatek wyemigrował do Izraela. W 1989 roku przyjął amerykańskie obywatelstwo
Yefim Bronfman urodził się w 1958 roku w Uzbekistanie, ale już jako piętnastolatek wyemigrował do Izraela. W 1989 roku przyjął amerykańskie obywatelstwo Foto: XAMAX/PAP/DPA

Program:

Carl Maria von Weber Uwertura do opery Oberon; Franciszek Liszt Koncert fortepianowy nr 2 A-dur, S.125; Piotr Czajkowski VI Symfonia h-moll, op. 74 "Patetyczna".

Wyk. Yefim Bronfman - fortepian, Vienna Philharmonic Orchestra, dyr. Christian Thielemann (13.12.2015, Musikverein, Wiedeń)

***

Na audycję "Filharmonia Dwójki" zapraszamy w piątek (4.11) w godz. 19.30-21.30. Program poprowadzi Róża Światczyńska.

mz/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Vaclav Luks: Mysliveček to gwiazda w cieniu Mozarta

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 16:00
- To Josef Mysliveček nauczył Mozarta pisać opery w stylu włoskim – przypomniał Vaclav Luks, dyrygent orkiestry barokowej Collegium 1704, która wystąpiła podczas tegorocznego festiwalu "Chopin i jego Europa".
rozwiń zwiń