NOSPR z hiszpańską domieszką - transmisja już dziś

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020 12:15
W audycji wysłuchamy koncertu w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Za pulpitem dyrygenckim stanie Néstor Bayona. Transmisja wideo na stronie Programu 2 Polskiego Radia i Facebooku stacji od godz.19.30.
NOSPR - sala koncertowa
NOSPR - sala koncertowaFoto: shuttesrstock/Radoslaw Grzybowski

Program:

George Enescu Decet D-dur na instrumenty dęte op. 14, Igor Strawiński Koncert D-dur na orkiestrę smyczkową, Ottorino Respighi Antiche danze ed arie per liuto. III Suita P. 172

wyk.: NOSPR, dyr. Néstor Bayona

Transmisja z NOSPR (początek o godz. 19.30)

***

***

Na "Filharmonię Dwójki" w czwartek (5.11) w godz. 19.00-21.30 zaprasza Joanna GrotkowskaTransmisja wideo od godz. 19.30 na stronie Programu 2 Polskiego RadiaFacebooku stacji.

Zobacz więcej na temat: NOSPR koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Inny wymiar". Program nowego sezonu NOSPR

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 20:21
- Patrząc dość optymistycznie stwierdziliśmy, że przedstawiamy muzykę, która nie zawsze jest obecna w repertuarze orkiestr symfonicznych. Dlatego program, który stworzyliśmy od września do grudnia oparty jest na mniejszych składach. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe odkrycie dla naszej publiczności - mówiła Ewa Bogusz-Moore, dyrektor naczelna i programowa Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.
rozwiń zwiń