X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak Paweł Romańczuk obudził Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2016 12:09
W "Nokturnie" porozmawiamy o płycie "Awaking" z muzyką Pawła Romańczuka skomponowaną na inaugurację Wrocławia - Europejskiej Stolicy Kultury.
Paweł Romańczuk
Paweł RomańczukFoto: Grzegorz Śledź/PR2

Było to wielkie ludowe święto z gigantyczną instalacją oraz z udziałem kilkunastu wrocławskich artystów różnych scen. Wśród nich np. Michał Litwiniec z Karbido i kompozytor młodego pokolenia Jacek Sotomski, ponadto zespół 230 muzyków z zespołów reprezentacyjnych rozmaitych straży z Bytomia, Gdyni, Warszawy i Nowego Sącza - wszyscy spotkali się na wrocławskim rynku w zimny styczniowy dzień tego roku...

***

Na "Nokturn" w środę (21.12) w godz. 23.05-00.00 zaprasza Ewa Szczecińska.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Małe jest piękne i ładnie brzmi

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2014 19:00
Z okazji Dnia Dziecka w Dwójkowej audycji "Five o’clock" spotkaliśmy się z zespołem Pawła Romańczuka, który gra na tzw. małych instrumentach. Wakacyjną porą przypominamy to niezwykłe wydarzenie zarejestrowane przez naszą ekipę filmową.
rozwiń zwiń