X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatni wywiad z Eugeniuszem Rudnikiem

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 16:47
Jesienią zeszłego roku zmarł Eugeniusz Rudnik. W "Nokturnie" przypomnieliśmy fragment ostatniego wywiadu autorki programu z kompozytorem, nagranego siedem miesięcy przed jego śmiercią.
Audio
  • Ostatni wywiad z Eugeniuszem Rudnikiem (Nokturn/Dwójka)
Eugeniusz Rudnik mówił o sobie w żartach, że jest taśmociołem, bo jego praca polega w dużej mierze na cięciu taśmy radiowej
Eugeniusz Rudnik mówił o sobie w żartach, że jest "taśmociołem", bo jego praca polega w dużej mierze na cięciu taśmy radiowejFoto: AlejandroLinaresGarcia, lic. CC (wikipedia)

Ponadto w audycji słuchaliśmy pięknej, skupionej muzyki Pauline Oliveros z płyty "Quiet Music Ensemble", a także nowości wytwórni Kairos - płyty polskiego kompozytora Stefana Węgłowskiego "Contemporary Jewish Music".

***

Tytuł audycji: Nokturn 

Prowadzi: Ewa Szczecińska

Data emisji: 25.10.2017

Godzina emisji: 23.05 

mko/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kwartensencja, Mozart i muzyka "frontem do człowieka"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 08:00
- W muzyce interesuje mnie współczesność, która zakłada komunikowanie się z odbiorcą tu i teraz – powiedział Michał Pepol, wiolonczelista z Royal String Quartet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Taśmociął" – opowieść o Eugeniuszu Rudniku

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 13:00
W pierwszą rocznicę śmierci Eugeniusza Rudnika zapraszamy do wysłuchania na reportażu Eweliny Karpacz-Oboładze poświęconego pionierowi muzyki elektronicznej i elektroakustycznej w Polsce.
rozwiń zwiń