X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Cudze chwalicie

Section07
O audycji

Coraz więcej Polaków – zafascynowanych ogromnymi możliwościami zwiedzania w czasie wakacji odległych i często egzotycznych miejsc – zapomina, że równie piękne i magiczne miejsca są też w naszym kraju. Miejsca, które przyciągają osoby nawet z innych kontynentów. Chcemy pokazać, że Polska jest też pięknym i ciekawym krajem, który warto dobrze poznać.

Równocześnie chcemy zaprosić słuchaczy Trójki do odkrywania i pokazywania takich miejsc wspólnie z nami. Prosimy słuchaczy o przesyłanie elektronicznych „pocztówek z wakacji” z wyjątkowych dla nich miejsc w Polsce. Miejsc związanych też z jakąś niezapomnianą wakacyjną przygodą.

Pocztówka z wakacji, czyli zdjęcia danego miejsca plus parę słów opisu danego miejsca i ewentualnie jakiejś wspaniałej przygody wakacyjnej lub ( dla chętnych) zawierająca dodatkowo plik mp3 (czyli pocztówka dźwiękowa) z refleksją słuchacza dot. danego miejsca.
Najciekawsze pocztówki będą prezentowane na internetowej stronie Trójki - w specjalnej zakładce „Cudze chwalicie... – pocztówka z wakacji".

Prowadzący