X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Politycy czytają "Przedwiośnie". Narodowe Czytanie w "Śniadaniu w Trójce"

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 10:37
Z okazji Narodowego Czytania politycy największych ugrupowań czytali "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Goście "Śniadania w Trójce" wcielili się role bohaterów powieści Żeromskiego.
Audio
  • Politycy czytają "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego (Śniadanie w Trójce)
Przedwiośnie
"Przedwiośnie" Foto: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Narodowe_Czytanie_2018_1200x660.jpg
Narodowe Czytanie - serwis specjalny

Goście audycji czytali fragment "Przedwiośnia" część druga: Nawłoć.

W rolach głównych udział wzięli: posłanka "Nowoczesnej" Barbara Dolniak jako Laura Kościeniecka oraz Andrzej Dera z kancelarii prezydenta jako Cezary Baryka.

Jako kombatant wystąpił Andrzej Halicki z Platformy Obywatelskiej, a w Wandę Okszyńską wcieliła się prowadząca spotkanie Beata Michniewicz. Narratorem był poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Sellin.

Organizatorami Narodowego Czytania są: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowym Centrum Kultury oraz Stołeczną Estradą. Polskie Radio jest partnerem medialnym akcji.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji, w której poruszono też temat zmiany rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy, zmian w sądownictwie oraz kampanii wyborczej.

***

Tytuł audycji: Śniadanie w Trójce
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Barbara Dolniak(.Nowoczesna)Andrzej Halicki (Platforma Obywatelska), Grzegorz Długi (Kukiz'15)Jarosław Kalinowski (Polskie Stronnictwo Ludowe)Jarosław Sellin (Prawo i Sprawiedliwość)Andrzej Dera (kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej)
Data emisji: 8.09.2018
Godzina emisji: 9.08

dn