Polskie Radio
Section05
Jan Błachowicz

Rozchwytywany Roberto Soldić może zamienić KSW na UFC

Podwójny mistrz KSW – Robert Soldić – nie może narzekać na brak chętnych do stoczenia następnej walki. W kolejce ustawili się m.in. Michał Materla i niedawny pogromca Tomasza Narkuna – Ibragim Chuzhigaev. Chorwatowi został już jednak tylko jeden pojedynek w kontrakcie z polską organizacją i nie ukrywa, że rozważa różne opcje, łącznie ze zmianą pracodawcy.
Zobacz więcej na temat:  MMA KSW UFC SPORT Sporty walki Jan Błachowicz

Zmierzch McGregora, wzlot Gamrota i wielka szansa przed KSW

W miniony weekend odbyły się ostatnie w bieżącym roku gale UFC i KSW. Rozdział pod tytułem „2021 w MMA” można zatem śmiało uznać za zamknięty i pokusić się o podsumowanie. Okazuje się, że pandemia niestraszna ani fanom, ani zawodnikom, nie zabrakło też wielkich sensacji, w tym tych z udziałem Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC KSW Mariusz Pudzianowski Joanna Jędrzejczyk Jan Błachowicz

Jan Błachowicz murem za polskimi żołnierzami. "Jesteśmy z wami. Dacie radę jak zawsze"

Zawodnik mieszanych sztuk walki Jan Błachowicz przekazał słowa wsparcia dla polskich funkcjonariuszy, którzy bronią polskiej granicy. - Macie ciężki czas, ale słuchajcie, jesteśmy z wami. Trzymamy kciuki. Dacie radę jak zawsze - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  Jan Błachowicz granica Białoruś kryzys na granicy migracja imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo Wojsko Polskie UFC SPORT Sporty walki MMA POLSKA

Pudzian, Lewandowski, Ronaldo - sportowcy na drugim etacie

Sportowa kariera nie trwa wiecznie. Gwiazdy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę i – z większym lub mniejszym powodzeniem – inwestują pieniądze zarobione na boiskach, parkietach, ringach czy stadionach lekkoatletycznych. Jedni promują własne marki odzieżowe, restauracje czy hotele, inni wypożyczają namioty hipoksyjne lub... otwierają „zielone” królestwo.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Robert Lewandowski Mariusz Pudzianowski Marcin Gortat Urszula Radwańska Agnieszka Radwańska cristiano ronaldo lionel messi David Beckham zlatan ibrahimović Grzegorz Krychowiak Piotr Żyła Andres Iniesta lukas podolski mike tyson gerard pique Jan Błachowicz Piotr Małachowski

TYLKO U NAS Kręta droga do sukcesów Jana Błachowicza w UFC

Przyglądając się karierze Jana Błachowicza nietrudno zauważyć, że jest w niej kilka momentów przełomowych. Nie tylko – jak przystało na mistrza – wzlotów, ale też upadków, po których prawdziwym mistrzostwem było się podnieść. Efektowne nokauty, rewanże, czy kontry medialne, a z drugiej strony kilka porażek, z których jedna niemal zakończyła się końcem przygody z UFC obecnego mistrza.
Zobacz więcej na temat:  UFC KSW Jan Błachowicz SPORT Sporty walki