Polskie Radio
Section05
Mariusz Pudzianowski

KSW 70 Pudzianowski - Materla - starcie weteranów w Łodzi

Starcie legend polskiego MMA - Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim uświetni KSW 70. W Łodzi zobaczymy też bodaj "najcięższą" galę w historii - a to z uwagi na wagę większości zawodników. Zapowiadają się duże emocje zarówno dla "niedzielnych" jak i wytrawnych kibiców, choć spora część z nich zapewne i tak wybierze rozgrywany w tym samym czasie finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA KSW Mariusz Pudzianowski

ANALIZA KSW: Pudzian wraca, Soldić odchodzi. KSW potrzebuje jakości

To był intensywny tydzień dla polskiego giganta sceny MMA. Najpierw gala KSW 68, która toczyła się równocześnie z londyńskim UFC. Następnie ogłoszenie kolejnej walki "Pudziana", spekulacje dotyczące  Roberto Soldicia i rosyjskich zawodników. Z tego zamętu powoli wyłania się wizja przyszłości, przynajmniej tej najbliższej, jaka czeka największą organizację mieszanych sztuk walki nad Wisłą.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC Mariusz Pudzianowski

Zmierzch McGregora, wzlot Gamrota i wielka szansa przed KSW

W miniony weekend odbyły się ostatnie w bieżącym roku gale UFC i KSW. Rozdział pod tytułem „2021 w MMA” można zatem śmiało uznać za zamknięty i pokusić się o podsumowanie. Okazuje się, że pandemia niestraszna ani fanom, ani zawodnikom, nie zabrakło też wielkich sensacji, w tym tych z udziałem Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC KSW Mariusz Pudzianowski Joanna Jędrzejczyk Jan Błachowicz

Pudzian, Lewandowski, Ronaldo - sportowcy na drugim etacie

Sportowa kariera nie trwa wiecznie. Gwiazdy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę i – z większym lub mniejszym powodzeniem – inwestują pieniądze zarobione na boiskach, parkietach, ringach czy stadionach lekkoatletycznych. Jedni promują własne marki odzieżowe, restauracje czy hotele, inni wypożyczają namioty hipoksyjne lub... otwierają „zielone” królestwo.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Robert Lewandowski Mariusz Pudzianowski Marcin Gortat Urszula Radwańska Agnieszka Radwańska cristiano ronaldo lionel messi David Beckham zlatan ibrahimović Grzegorz Krychowiak Piotr Żyła Andres Iniesta lukas podolski mike tyson gerard pique Jan Błachowicz Piotr Małachowski