Polskie Radio
Section05
Mariusz Pudzianowski

KSW 70 Pudzianowski - Materla - starcie weteranów w Łodzi

Starcie legend polskiego MMA - Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim uświetni KSW 70. W Łodzi zobaczymy też bodaj "najcięższą" galę w historii - a to z uwagi na wagę większości zawodników. Zapowiadają się duże emocje zarówno dla "niedzielnych" jak i wytrawnych kibiców, choć spora część z nich zapewne i tak wybierze rozgrywany w tym samym czasie finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA KSW Mariusz Pudzianowski

ANALIZA KSW: Pudzian wraca, Soldić odchodzi. KSW potrzebuje jakości

To był intensywny tydzień dla polskiego giganta sceny MMA. Najpierw gala KSW 68, która toczyła się równocześnie z londyńskim UFC. Następnie ogłoszenie kolejnej walki "Pudziana", spekulacje dotyczące  Roberto Soldicia i rosyjskich zawodników. Z tego zamętu powoli wyłania się wizja przyszłości, przynajmniej tej najbliższej, jaka czeka największą organizację mieszanych sztuk walki nad Wisłą.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC Mariusz Pudzianowski

Zmierzch McGregora, wzlot Gamrota i wielka szansa przed KSW

W miniony weekend odbyły się ostatnie w bieżącym roku gale UFC i KSW. Rozdział pod tytułem „2021 w MMA” można zatem śmiało uznać za zamknięty i pokusić się o podsumowanie. Okazuje się, że pandemia niestraszna ani fanom, ani zawodnikom, nie zabrakło też wielkich sensacji, w tym tych z udziałem Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Sporty walki MMA UFC KSW Mariusz Pudzianowski Joanna Jędrzejczyk Jan Błachowicz