X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łukasz Karusta

Mecz Polska-Kolumbia. "Mieliśmy szansę wyjść z tej grupy"

– Wydawałoby się, że 2016 rok, kiedy doszliśmy do ćwierćfinału na mistrzostwach Europy, był punktem zwrotnym w polskiej piłce nożnej. Dlatego nie mogę wybaczyć naszej kadrze przegranej z Senegalem – stwierdził w "Pulsie Trójki" Antoni Bugajski, dziennikarz "Przeglądu Sportowego". O porażce Polaków mówił też Paweł Czado z "Gazety Wyborczej".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka mundial 2018 Łukasz Karusta

Dyplomatyczne szachy z chińskimi interesami w tle

– Cały Kim Dzong Un, jego siła i pozycja, jest tak naprawdę funkcją polityki chińskiej – powiedział w "Pulsie Trójki" Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego przed pierwszym w historii spotkaniem przywódców USA i Korei Północnej. Jakub Chmielnik z tygodnika "Wprost" wskazał, że Donald Trump zaszantażował Chiny, by użyć ich do zmiany stanowiska Kim Dzong Una.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT szczyt w Singapurze Łukasz Karusta Donald Trump Kim Dzong Un USA Korea Północna Chiny

Minister: Polska jest piątym najbiedniejszym krajem UE

Prrojekt budżetu KE w odniesieniu do dochodu narodowego brutto jest mniej więcej na tym samym poziomie. Ale środki przeznaczone na politykę spójności i rolną są znacząco mniejsze. 10-procentowe obcięcie w przypadku polityki spójności, a nie 7-procentowe, jak deklarowała KE. Myśmy to policzyli. Głębsze są jeszcze cięcia we wspólnej polityce rolnej – nie 5, ale 15 procent – mówił minister Jerzy Kwieciński.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Trójka Jerzy Kwieciński Łukasz Karusta budżet ue