Polskie Radio
Section05
Michał Kwiatkowski

TYLKO U NAS Tour de Pologne 2019 czas zacząć. "Czeka nas święto kolarstwa"

3 sierpnia etapem ze startem i metą w Krakowie rozpocznie się 76. edycja kolarskiego Tour de Pologne. Najsłynniejszy polski wyścig jak co roku zgromadzi wielu znakomitych kolarzy - Co roku odkrywamy też nowe talenty - przyznał w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl dyrektor wyścigu Czesław Lang. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tour de Pologne 2019 kolarstwo szosowe Kolarstwo Czesław Lang Rafał Majka Michał Kwiatkowski

Tour de Pologne bez Kwiatkowskiego. "To trudna decyzja"

Zwycięzca Tour de Pologne z 2018 roku Michał Kwiatkowski poinformował w mediach społecznościowych, że nie weźmie udziału w tegorocznej edycji polskiego wyścigu. "Nie jestem kimś, kto lubi zmieniać plany, ale to jest właśnie ten moment" - napisał kolarz, który znalazł się w opublikowanym na stronie wyścigu składzie grupy INEOS. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tour de Pologne 2019 Kolarstwo kolarstwo szosowe Michał Kwiatkowski

ZAPOWIEDŹ INEOS kontra reszta świata. CCC pisze historię

W sobotę w Brukseli wystartuje 106. edycja najsłynniejszego wyścigu świata. Przez ponad trzy tygodnie rywalizacji w Tour de France kolarze pokonają 3480 kilometrów. Na starcie pojawią się Michał Kwiatkowski (Team INEOS) oraz Łukasz Wiśniowski. Ten drugi reprezentuje CCC Team - pierwszą polską grupę, która weźmie udział w "Wielkiej Pętli".
Zobacz więcej na temat:  SPORT kolarstwo szosowe Kolarstwo Tour de France Michał Kwiatkowski Tour de France 2019