Polskie Radio
Section05
Sebastian Szymański

Polacy nie są skazani na pracę w Rosji. Jest decyzja FIFA

FIFA ogłosiła, że obowiązujący od marca przepis o możliwości opuszczenia klubów ligi rosyjskiej i ukraińskiej przez zagranicznych zawodników będzie obowiązywał do zakończenia przyszłego sezonu, czyli 30 czerwca 2023 roku. To dobra informacja dla pozostających w Rosji Grzegorza Krychowiaka i Sebastiana Szymańskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański liga rosyjska fifa

Rybus usunięty z kadry. Co z Krychowiakiem i Szymańskim?

Maciej Rybus nie zagra na mundialu z powodu pozostania w lidze rosyjskiej. Czy podobny los czeka dwóch innych polskich piłkarzy - Grzegorza Krychowiaka i Sebastiana Szymańskiego, którzy nadal formalnie są graczami Priemjer-Ligi? Głos na ten temat zabrał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna maciej rybus reprezentacja Polski Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański dynamo moskwa spartak moskwa

Polacy po pierwszym treningu. Zabrakło pięciu piłkarzy

Reprezentanci Polski, przygotowujący się do czerwcowych meczów Ligi Narodów, przeprowadzili w poniedziałek w Warszawie pierwszy trening. W zajęciach uczestniczyło 33 piłkarzy - z różnych powodów brakowało pięciu. W środę podopieczni Czesława Michniewicza zagrają we Wrocławiu z Walią.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Czesław Michniewicz Liga Narodów Arkadiusz Milik matty cash Sebastian Szymański reprezentacja Walii